Aeroflot - USA ↔ levné letenky New York, Los Angeles z Prahy 12.770,- kč

Po krátké odmlce si dovolujeme upozornit na výhodné letenky do USA. Aerolinka stojící i za předchozím letenkovým tipem - ruská letecká společnost Russian Aeroflot Airlines ve spolupráci s českým prodejcem připravila akční letenky do Los Angeles a New Yorku zaměřené na odlety z Prahy.

Rozeberme si akce s odletem z Prahy detailněji. Levné letenky New York jsou k mání v cenové relaci 12.770,- kč i s poplatky. Cestovní období je od 10. února do 17. dubna 2014. Tyto letenky do USA sebookují přes akční itinerář (rezervační odkaz na konci zprávy).

Kalifornie: Letenky do Los Angeles na palubě Aeroflot vycházejí v akční nabídce na cenu 15.787,- kč. I zde se nemusejí levné letenky vyhledávat. K rezervaci postačí označení volného termínu v období od 7. února do 26. března 2014.

Kratičké info k letům: V případě levných letenek do New Yorku odlétáte z letiště Praha, vedoucí k mezistopu na Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko, odtud již na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké. Stejně zpět. Do Los Angeles v Kalifornii poletíte z letiště Praha, opět k mezipřistání v Moskvě, s finálním příletem na letiště Los Angeles Intl Arpt, Los Angeles, USA.

Tip: Před rezervací levné letenky do jakékoliv destinace si nejdřívě ověřte, zda-li neprobíhají i další akce. Probíhá-li takový, vůbec není na škodu si tarify vzájemně porovvnat. Do New Yorku nyní poletíte levně z Prahy ještě například s TAP Air Portugal. Přehled získáte na odkazu hned za rezervačními linky.

↔ New York - USA z Prahy 12.770,- kč rezervace

↔ Los Angeles - USA z Prahy 15.770,- kč rezervace

↔ USA přehled levných letenek zde

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.