Aeroflot - USA ↔ levné letenky New York, Los Angeles z Prahy 12.770,- kč

Po krátké odmlce si dovolujeme upozornit na výhodné letenky do USA. Aerolinka stojící i za předchozím letenkovým tipem - ruská letecká společnost Russian Aeroflot Airlines ve spolupráci s českým prodejcem připravila akční letenky do Los Angeles a New Yorku zaměřené na odlety z Prahy.

Rozeberme si akce s odletem z Prahy detailněji. Levné letenky New York jsou k mání v cenové relaci 12.770,- kč i s poplatky. Cestovní období je od 10. února do 17. dubna 2014. Tyto letenky do USA sebookují přes akční itinerář (rezervační odkaz na konci zprávy).

Kalifornie: Letenky do Los Angeles na palubě Aeroflot vycházejí v akční nabídce na cenu 15.787,- kč. I zde se nemusejí levné letenky vyhledávat. K rezervaci postačí označení volného termínu v období od 7. února do 26. března 2014.

Kratičké info k letům: V případě levných letenek do New Yorku odlétáte z letiště Praha, vedoucí k mezistopu na Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko, odtud již na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké. Stejně zpět. Do Los Angeles v Kalifornii poletíte z letiště Praha, opět k mezipřistání v Moskvě, s finálním příletem na letiště Los Angeles Intl Arpt, Los Angeles, USA.

Tip: Před rezervací levné letenky do jakékoliv destinace si nejdřívě ověřte, zda-li neprobíhají i další akce. Probíhá-li takový, vůbec není na škodu si tarify vzájemně porovvnat. Do New Yorku nyní poletíte levně z Prahy ještě například s TAP Air Portugal. Přehled získáte na odkazu hned za rezervačními linky.

↔ New York - USA z Prahy 12.770,- kč rezervace

↔ Los Angeles - USA z Prahy 15.770,- kč rezervace

↔ USA přehled levných letenek zde

Letecké společnosti