Aeroflot ⇆ Thajsko - levné letenky Phuket z Prahy 14.440,- kč

Přesvědčit se o tom, že cestovatelské Thajsko není jenom Bangkok, se nás snaží ruská letecká společnost Aeroflot, právě vypuštěným tarifem akční letenky na Phuket. Velmi sporadicky se objevují levné lety na ostrov Phuket a to platí násobkem při odletech z Prahy. V Minulosti se vesměs jednalo o odlety z Vídně, tak jak tomu bylo u Etihad Airways.

Levné letenky z Prahy na ostrov v Andamanském moři v Jihozápadním Thajsku, blízko provincií Phang Nga a Krabi, si právě zarezervujete ve zpátečním spoji za cenu 14.440,- kč s taxami i poplatky. Tato částka obsahuje let Praha - Phuket i včetně zpátečního Phuket - Praha s ruským dopravcem Aeroflot Russia (letí se přes Moskvu s příletem na Phuket Intl Air... (HKT) Thajsko).

Dostupnost: Výběr levné letenky na Phuket v Thajsku je orientován na nadcházející posezónní termíny a díky kalendáři to není žádný hop nebo trop. Termíny pro rezervaci letenky do Thajska odpovídají období 13. květen až 16. červenec 2015 s prodejem do vyprodání kapacit.

Thajsko a levné lety všeobecně? Denně koukáme co vše pro vás aerolinky připraví a to nejlepší vám servírujeme tzv. na stříbrném podnose. Projít se takovou historií ale i současností hrávě zvládnete pod tímto odkazem. Další bleskovky o letenkách nejen na Phuket se dozvíte na našem facebooku.

⇆ Phuket - Thajsko (z Prahy) 14.440,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.