Aeroflot ⇆ Thajsko - levné letenky Phuket z Prahy 14.440,- kč

Přesvědčit se o tom, že cestovatelské Thajsko není jenom Bangkok, se nás snaží ruská letecká společnost Aeroflot, právě vypuštěným tarifem akční letenky na Phuket. Velmi sporadicky se objevují levné lety na ostrov Phuket a to platí násobkem při odletech z Prahy. V Minulosti se vesměs jednalo o odlety z Vídně, tak jak tomu bylo u Etihad Airways.

Levné letenky z Prahy na ostrov v Andamanském moři v Jihozápadním Thajsku, blízko provincií Phang Nga a Krabi, si právě zarezervujete ve zpátečním spoji za cenu 14.440,- kč s taxami i poplatky. Tato částka obsahuje let Praha - Phuket i včetně zpátečního Phuket - Praha s ruským dopravcem Aeroflot Russia (letí se přes Moskvu s příletem na Phuket Intl Air... (HKT) Thajsko).

Dostupnost: Výběr levné letenky na Phuket v Thajsku je orientován na nadcházející posezónní termíny a díky kalendáři to není žádný hop nebo trop. Termíny pro rezervaci letenky do Thajska odpovídají období 13. květen až 16. červenec 2015 s prodejem do vyprodání kapacit.

Thajsko a levné lety všeobecně? Denně koukáme co vše pro vás aerolinky připraví a to nejlepší vám servírujeme tzv. na stříbrném podnose. Projít se takovou historií ale i současností hrávě zvládnete pod tímto odkazem. Další bleskovky o letenkách nejen na Phuket se dozvíte na našem facebooku.

⇆ Phuket - Thajsko (z Prahy) 14.440,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.