Aeroflot ⇆ Thajsko - levné letenky Phuket z Prahy 14.440,- kč

Přesvědčit se o tom, že cestovatelské Thajsko není jenom Bangkok, se nás snaží ruská letecká společnost Aeroflot, právě vypuštěným tarifem akční letenky na Phuket. Velmi sporadicky se objevují levné lety na ostrov Phuket a to platí násobkem při odletech z Prahy. V Minulosti se vesměs jednalo o odlety z Vídně, tak jak tomu bylo u Etihad Airways.

Levné letenky z Prahy na ostrov v Andamanském moři v Jihozápadním Thajsku, blízko provincií Phang Nga a Krabi, si právě zarezervujete ve zpátečním spoji za cenu 14.440,- kč s taxami i poplatky. Tato částka obsahuje let Praha - Phuket i včetně zpátečního Phuket - Praha s ruským dopravcem Aeroflot Russia (letí se přes Moskvu s příletem na Phuket Intl Air... (HKT) Thajsko).

Dostupnost: Výběr levné letenky na Phuket v Thajsku je orientován na nadcházející posezónní termíny a díky kalendáři to není žádný hop nebo trop. Termíny pro rezervaci letenky do Thajska odpovídají období 13. květen až 16. červenec 2015 s prodejem do vyprodání kapacit.

Thajsko a levné lety všeobecně? Denně koukáme co vše pro vás aerolinky připraví a to nejlepší vám servírujeme tzv. na stříbrném podnose. Projít se takovou historií ale i současností hrávě zvládnete pod tímto odkazem. Další bleskovky o letenkách nejen na Phuket se dozvíte na našem facebooku.

⇆ Phuket - Thajsko (z Prahy) 14.440,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety