Aeroflot ⇆ Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 8.790,- kč

Oslabení ruského rublu má vliv také na cenu letenek z Prahy do Thajska, ovšem jen za určitého předpokladu. Zvládnete-li rezervaci přes samotnou ruskou leteckou společnost Aeroflot, budete mít na dosah letenky Bangkok za 27 787 rublů, což je v přepočtu nějakých 8.790,- kč.

Dostupnost: Linka je omezena na odlety z Prahy do Bangkoku v termínech od konce března do konce prosince 2015. Na konci článku najdete i odkaz na samotnou aerolinku, kde lze uskutečnit rezervaci. Jako příklad může posloužit datum 3. až 17. března.

Tip: Neholdujete objednávkám přes zahraniční servery? Máme alternativu. Zájemci o rezervaci levné letenky Bangkok přes české systémy nechť navštíví druhý odkaz, kde máte kalendář s českým rezervačním systémem a platbou v korunách. Cena u Aeroflotu 8.790,- kč platí jen při platbě v rublech.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 8.790,- kč rezervace

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 11.580,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.