Aeroflot ⇆ Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 8.790,- kč

Oslabení ruského rublu má vliv také na cenu letenek z Prahy do Thajska, ovšem jen za určitého předpokladu. Zvládnete-li rezervaci přes samotnou ruskou leteckou společnost Aeroflot, budete mít na dosah letenky Bangkok za 27 787 rublů, což je v přepočtu nějakých 8.790,- kč.

Dostupnost: Linka je omezena na odlety z Prahy do Bangkoku v termínech od konce března do konce prosince 2015. Na konci článku najdete i odkaz na samotnou aerolinku, kde lze uskutečnit rezervaci. Jako příklad může posloužit datum 3. až 17. března.

Tip: Neholdujete objednávkám přes zahraniční servery? Máme alternativu. Zájemci o rezervaci levné letenky Bangkok přes české systémy nechť navštíví druhý odkaz, kde máte kalendář s českým rezervačním systémem a platbou v korunách. Cena u Aeroflotu 8.790,- kč platí jen při platbě v rublech.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 8.790,- kč rezervace

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 11.580,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.