Aeroflot - Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 12.600,- kč

Předchozí akční várka levných letenek do Bangkoku je pryč, takže nejvyšší čas, aby přišla na řadu další zajímává letenková akce do Thajska. Po předchozí stále ještě plátné akci levné letenky na Phuket jsou tady další levné letenky do Thajska a stejně jako u předchozí akce do Bangkoku, patří výhodný tarif ruskému národnímu leteckému přepravci Aeroflot. Levné letenky Bangkok jsou k rezervaci za cenu 12.600,- kč včetně poplatků s odletem z Prahy a návratem do Prahy. (Praha - Bangkok a Bangkok - Praha).

Tarif aerolinek Aeroflot v českém rezervačním systému je dostupný na měsíc březen. K výběru docela dost termínů, takže si levný let do Bangkoku jde dobře i naplánovat. Levné letenky s aktuálními volnými termíny najdete v letovém kalendáři, který je pod odkazem na rezervaci akční letenky Bangkok na konci této zprávy. Odlety jsou z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko a přílety na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko.

Doplňkové informace: máte-li zájem o levné letenky do Bangkoku, bookujte co nejdříve. Poslední dobou jsou dobré akce vyprodány nikoliv během pár hodin, ale pár minut! A kdo by chtěl ušetřit nejen na letence do Thajska, může vybírat i z výhodné nabídky akčního ubytování v Bangkoku.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Letecké společnosti
Oblíbené lety