Aeroflot - Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy 14.490,- kč

Ideální příležitostí pro vycestování do Thajska může být nový akční tarif umožňující podnikat zpáteční levné lety do Bangkoku s odlety z Prahy a to i v hlavní turistické sezóně, která je v Thajsku od podzimu do zimy. Zarezervujte si zpáteční levné letenky Bangkok z Prahy za cenu 14.490,- kč s taxami a poplatky.

Termíny: zpáteční levné letenky do Thajska (Bangkok) v aktuálním tarifu ruských aerolinek Aeroflot umožňují lety do Bangkoku v období od 11. září do 13. prosince. Je potřeba mít na paměti, že levné letenky lze objednávat pouze na volné (oranžově označené) dny. Nutno podotknout, že kromě pár termínů lze u této akce rezervovat letenky téměř na kterýkoliv den.

Informace k levnému letu do Bangkoku - vypravuje aerolinka Aeroflot. Poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko (zhruba dvě hodiny). Přilétá se na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpět po stejné trase.

Tip: za zmínku stojí nejen akce na levné letenky do Bangkoku za 14.490,- kč od Aeroflot. Za 14.780,- kč tu máme také zpáteční levné letenky Bangkok z Prahy s návratem do Vídně na listopad až únor 2014, čili skoro na celou sezónu. Obě rezervace najdete níže.

- letenky Bangkok - Thajsko 14.490,- kč (Aeroflot - září až prosinec)

- letenky Bangkok - Thajsko 14.780,- kč (China Air - listopad až únor)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.