Aeroflot - Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy 13.480,- kč

Letíme za teplem! Zvažujete ještě stihnout letošní dovolenou v Thajsku? Řešení přináší mimojiné také ruský letecký přepravce Aeroflot. Po sérii levných letenek do Bangkoku počínaje přímými lety s EVA Air konče akčními letenkami na křídlech JAT Airways (stále platné akce najdete zde) vytahuje trumf také aerolinka Aeroflot s akčním tarifem letenky Bangkok z Prahy za 13.483,- kč s poplatky.

Dostupnost: Tyto zpáteční levné letenky do Bangkoku z Prahy jsou platné při momentální rezervaci. K dispozici máte itinerář znázorňující volná místa na palubě. V tuto chvíli jsou k dispozici volné dny od 4. února do 19. dubna 2014. Upozornění: zpáteční lety v únoru jsou na minimu jakožto i lety tam v měsíci únor.

Jak se letí do Thajska? Start z letiště Praha Václav Havel je podmíněn kratším mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko s příletem do finální destinace - Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Obdobné podmínky vás budou provázet i při zpátečním letu z Bangkoku do Prahy.

Tip: Letenky do Bangkoku patří mezi nejžádanější zboží vůbec, nejedna aerolinka se tak snaží poskytnout lepší podmínky než ta druhá. Vysoká konkurence podává ruku všem fanouškům levného cestování. Doporučujeme si prostudovat i další dostupné akce na letenky do Thajska.

↔ Bangkok - Thajsko z Prahy (Aeroflot) 13.480,- kč rezervace

↔ Bangkok - Thajsko z Prahy (Ukraine A.) 13.250,- kč rezervace

↔ Bangkok - Thajsko z Prahy (Air France) 13.895,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety