Aeroflot - Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy 13.480,- kč

Letíme za teplem! Zvažujete ještě stihnout letošní dovolenou v Thajsku? Řešení přináší mimojiné také ruský letecký přepravce Aeroflot. Po sérii levných letenek do Bangkoku počínaje přímými lety s EVA Air konče akčními letenkami na křídlech JAT Airways (stále platné akce najdete zde) vytahuje trumf také aerolinka Aeroflot s akčním tarifem letenky Bangkok z Prahy za 13.483,- kč s poplatky.

Dostupnost: Tyto zpáteční levné letenky do Bangkoku z Prahy jsou platné při momentální rezervaci. K dispozici máte itinerář znázorňující volná místa na palubě. V tuto chvíli jsou k dispozici volné dny od 4. února do 19. dubna 2014. Upozornění: zpáteční lety v únoru jsou na minimu jakožto i lety tam v měsíci únor.

Jak se letí do Thajska? Start z letiště Praha Václav Havel je podmíněn kratším mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko s příletem do finální destinace - Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Obdobné podmínky vás budou provázet i při zpátečním letu z Bangkoku do Prahy.

Tip: Letenky do Bangkoku patří mezi nejžádanější zboží vůbec, nejedna aerolinka se tak snaží poskytnout lepší podmínky než ta druhá. Vysoká konkurence podává ruku všem fanouškům levného cestování. Doporučujeme si prostudovat i další dostupné akce na letenky do Thajska.

↔ Bangkok - Thajsko z Prahy (Aeroflot) 13.480,- kč rezervace

↔ Bangkok - Thajsko z Prahy (Ukraine A.) 13.250,- kč rezervace

↔ Bangkok - Thajsko z Prahy (Air France) 13.895,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.