Aeroflot ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy 11.592,- kč

Zdálo se vám, že jste propásli tu správnou dobu na rezervaci levné letenky do oblíbeného Thajska? Částečně máte právdu, ale jen částečně. Tuto domněnku úspěšně vyvrací přichozí tarif ruské letecké společnosti Aeroflot, který cílí opět na Bangkok. Po akci Ukraine Airlines se tak objevují další akční letenky do Bangkoku na hlavní sezónu.

Nutno poznamenat, že levné letenky do Thajska od Aeroflotu zaujímají pozici aktuálních nejlevnějších letů z Prahy. Tuto hranici držely doposud Ukraine Airlines se zpáteční linkou za 12.340,- kč. Dnes se u obousměrných letů z naší metropole díky Aeroflotu podíváme do Bangkoku v sezóně za krásných 11.592,- kč a že to nebude jediné plus!

Co se nám tedy nabízí? Udělejme si v tom pořádek. Na období od 26. listopadu 2014 až do 14. března 2015 se v systému objevují zpáteční levné letenky Bangkok s odletem z Prahy na křídlech dopravce Aeroflot za 11.592,- kč. Opakování je matka moudrosti, takže si opět připomeneme, že chceme-li dosáhnout kýžené ceny s vybraným termínem, nemůžeme lelkovat. Cena je stanovena tak, aby se linka vyprodala velmi rychle.

Tip: Bangkok je jedno z nejoblíbenějších míst, kam v zimě létáme nejen za teplem, určitě tedy příjde vhod nepřeberné množství akcí, jen aerolinky připravují ve snaze o získání zákazníků. Nám se tak otevírají brány k modernímu a levnému cestování, využijte toho.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 11.592,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety