Aeroflot ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy 11.592,- kč

Zdálo se vám, že jste propásli tu správnou dobu na rezervaci levné letenky do oblíbeného Thajska? Částečně máte právdu, ale jen částečně. Tuto domněnku úspěšně vyvrací přichozí tarif ruské letecké společnosti Aeroflot, který cílí opět na Bangkok. Po akci Ukraine Airlines se tak objevují další akční letenky do Bangkoku na hlavní sezónu.

Nutno poznamenat, že levné letenky do Thajska od Aeroflotu zaujímají pozici aktuálních nejlevnějších letů z Prahy. Tuto hranici držely doposud Ukraine Airlines se zpáteční linkou za 12.340,- kč. Dnes se u obousměrných letů z naší metropole díky Aeroflotu podíváme do Bangkoku v sezóně za krásných 11.592,- kč a že to nebude jediné plus!

Co se nám tedy nabízí? Udělejme si v tom pořádek. Na období od 26. listopadu 2014 až do 14. března 2015 se v systému objevují zpáteční levné letenky Bangkok s odletem z Prahy na křídlech dopravce Aeroflot za 11.592,- kč. Opakování je matka moudrosti, takže si opět připomeneme, že chceme-li dosáhnout kýžené ceny s vybraným termínem, nemůžeme lelkovat. Cena je stanovena tak, aby se linka vyprodala velmi rychle.

Tip: Bangkok je jedno z nejoblíbenějších míst, kam v zimě létáme nejen za teplem, určitě tedy příjde vhod nepřeberné množství akcí, jen aerolinky připravují ve snaze o získání zákazníků. Nám se tak otevírají brány k modernímu a levnému cestování, využijte toho.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 11.592,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.