Aeroflot - Tadžikistán - levné letenky Dušanbe z Prahy 11.564,- kč

Nejste-li náročný cestovatel, tento letenkový tip ani nečtěte! Světlo světa spatřila specialitka z dílny ruských aerolinií Aeroflot. Chybí-li vám na pažbě cestovatelských zářezů asijský stát Tadžikistán, pouvažujte nad zajímavým tarifem přinášející levné letenky Dušanbe, což je hlavní město Tadžikistánu, ležícím v Gissarském údolí na úpatí Pamíru.

Vůbec poprvé si takové letenky zabookujeme s odletem z Prahy pod 12 tisíc kč. Nutno dodat, že levných letenek do Tadžikistánu je jako šafránu. Poslední se datuje k 8. listopadu loňského roku, kdy jste mohli objednávat Dušanbe letenky levně na křídlech Rossiya. Odlety do Dušanbe z Vídně nabízely cenu 10.553,- kč. Předtím dlouho nic a nemluvě o letům do Tadžikistánu z Prahy.

Dostupnost: Prodej letenek do Dušanbe z Prahy s cenou 11.564,- kč je pouze do vyprodání. Rozmezí období pro rezervaci levné letenky zahrnuje termíny od dubna až do října 2014 a to včetně termínů na letní prázdniny, na které jsme pro vás nachystali i příkladovou rezervaci.

Info k letu do Tadžikistánu na křídlech Aeroflot: Odlety vedou z letiště Praha Václav Havel ke kratšímu mezipřistání na Pulkovo Airport, Petrohrad, Rusko, poté již na Dushanbe Arpt, Dušanbe, Tádžikistán. Zpáteční let kopíruje původní trasu.

Tip: Pro koho jsou vhodné levné letenky do Tadžikistánu? Tak například pro vášnívé turisty a milovníky hor. Vrcholy nedalekého horského masivu Pamír se tyčí až do výšky osmi tisíc metrů nad mořem. Zdoláváte-li velehory po celém světě, toto si nesmíte nechat ujít!

Dušanbe - Tadžikistán z Prahy 11.564,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety