Aeroflot - Tadžikistán - levné letenky Dušanbe z Prahy 11.564,- kč

Nejste-li náročný cestovatel, tento letenkový tip ani nečtěte! Světlo světa spatřila specialitka z dílny ruských aerolinií Aeroflot. Chybí-li vám na pažbě cestovatelských zářezů asijský stát Tadžikistán, pouvažujte nad zajímavým tarifem přinášející levné letenky Dušanbe, což je hlavní město Tadžikistánu, ležícím v Gissarském údolí na úpatí Pamíru.

Vůbec poprvé si takové letenky zabookujeme s odletem z Prahy pod 12 tisíc kč. Nutno dodat, že levných letenek do Tadžikistánu je jako šafránu. Poslední se datuje k 8. listopadu loňského roku, kdy jste mohli objednávat Dušanbe letenky levně na křídlech Rossiya. Odlety do Dušanbe z Vídně nabízely cenu 10.553,- kč. Předtím dlouho nic a nemluvě o letům do Tadžikistánu z Prahy.

Dostupnost: Prodej letenek do Dušanbe z Prahy s cenou 11.564,- kč je pouze do vyprodání. Rozmezí období pro rezervaci levné letenky zahrnuje termíny od dubna až do října 2014 a to včetně termínů na letní prázdniny, na které jsme pro vás nachystali i příkladovou rezervaci.

Info k letu do Tadžikistánu na křídlech Aeroflot: Odlety vedou z letiště Praha Václav Havel ke kratšímu mezipřistání na Pulkovo Airport, Petrohrad, Rusko, poté již na Dushanbe Arpt, Dušanbe, Tádžikistán. Zpáteční let kopíruje původní trasu.

Tip: Pro koho jsou vhodné levné letenky do Tadžikistánu? Tak například pro vášnívé turisty a milovníky hor. Vrcholy nedalekého horského masivu Pamír se tyčí až do výšky osmi tisíc metrů nad mořem. Zdoláváte-li velehory po celém světě, toto si nesmíte nechat ujít!

Dušanbe - Tadžikistán z Prahy 11.564,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.