Aeroflot - Tadžikistán - levné letenky Dušanbe z Prahy 11.564,- kč

Nejste-li náročný cestovatel, tento letenkový tip ani nečtěte! Světlo světa spatřila specialitka z dílny ruských aerolinií Aeroflot. Chybí-li vám na pažbě cestovatelských zářezů asijský stát Tadžikistán, pouvažujte nad zajímavým tarifem přinášející levné letenky Dušanbe, což je hlavní město Tadžikistánu, ležícím v Gissarském údolí na úpatí Pamíru.

Vůbec poprvé si takové letenky zabookujeme s odletem z Prahy pod 12 tisíc kč. Nutno dodat, že levných letenek do Tadžikistánu je jako šafránu. Poslední se datuje k 8. listopadu loňského roku, kdy jste mohli objednávat Dušanbe letenky levně na křídlech Rossiya. Odlety do Dušanbe z Vídně nabízely cenu 10.553,- kč. Předtím dlouho nic a nemluvě o letům do Tadžikistánu z Prahy.

Dostupnost: Prodej letenek do Dušanbe z Prahy s cenou 11.564,- kč je pouze do vyprodání. Rozmezí období pro rezervaci levné letenky zahrnuje termíny od dubna až do října 2014 a to včetně termínů na letní prázdniny, na které jsme pro vás nachystali i příkladovou rezervaci.

Info k letu do Tadžikistánu na křídlech Aeroflot: Odlety vedou z letiště Praha Václav Havel ke kratšímu mezipřistání na Pulkovo Airport, Petrohrad, Rusko, poté již na Dushanbe Arpt, Dušanbe, Tádžikistán. Zpáteční let kopíruje původní trasu.

Tip: Pro koho jsou vhodné levné letenky do Tadžikistánu? Tak například pro vášnívé turisty a milovníky hor. Vrcholy nedalekého horského masivu Pamír se tyčí až do výšky osmi tisíc metrů nad mořem. Zdoláváte-li velehory po celém světě, toto si nesmíte nechat ujít!

Dušanbe - Tadžikistán z Prahy 11.564,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.