Aeroflot - SAE - levné letenky Praha - Dubaj 9.470,- kč

Co takhle levné letenky do Spojených Arabských Emirátů z Prahy? Nesmíme opomenout také akční letenky do jedné z nejluxusnějších turistických destinací světa, exotického Dubaje. Využijte akčního tarifu na levné letenky do Dubaje v režii ruského leteckého přepravce Aeroflot. Zpáteční letenky Praha - Dubaj si nyní objednáte za cenu 9.470,- kč včetně tax a poplatků.

Letenky do Dubaje s výše uvedenou cenou najdete v letovém kalendáři na vybraná data od 3. února do 28. března. Kalendář se zlevněnými lety do SAE je umístěn pod odkazem na rezervaci levné letenky na konci této aktuality. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko a příletem na letiště Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty.

Sice je volných termínů v únoru a březnu dostatek, ale jelikož se jedná o již pomalu končící akci Aeroflotu v českém rezervačním systému, je nutné si zaknihovat levné letenky do Dubaje neprodleně. Přejeme spokojený a levný let do SAE!

Online rezervace levné letenky Dubaj (SAE)

Letecké společnosti
Oblíbené lety