Aeroflot ⇆ Maledivy - levné letenky Male z Prahy 14.380,- kč

Propásli jste říjnovou akci Emirates s letenkami na Maledivy s odletem z Prahy? Neházejte flintu do žita! V polovině listopadu se situace na trhu ujímá ruská letecká společnost Aeroflot, která sebou přináší novou akci levné letenky Maledivy z Prahy za 14.380,- kč, což je o tisícovku lepší cena než nabízela konkurenční Emirates Airlines.

Dostupnost: Akce je vhodná pro všechny, jenž nechcou vyjíždět k odletu na letiště mimo ČR. Nechcete čekat a rezervovat letenky s předstihem? I pro vás máme dobrou zprávů. Levné lety na Male se dají uskutečnit v rozmezí 19. listopadu 2014 až 21. února 2015. Nespoléhejte ale na to, že i s odstupem času bude nabídka stále v platnosti. Ta trvá jen do vyprodání, nebo ukončením samotným leteckým dopravcem.

Stručné informace k letu: Jak už zkušenější tuší, zpáteční linka na Maledivy z naší metropole od Aeroflot vede přes ruské hlavní město Moskva, kde nějaký ten čas strávíte (cca 8) a tak nic nebrání i k prohlídce tohoto velkoměsta. Přílet je na Male Intl Arpt (MLE) - Maledivy. Zpátky z Malediv do Prahy letíme za téměř identických podmínek.

Tip: Chystáte se letět v zimě za teplem s prioritou odletět z ČR a taky se do země i vracet za předpokladu nižších nákladů? Máte jedinečnou příležitost! Kdo naopak preferuje ještě lepší cenu, bude lovit takovou akci jako je například levné letenky na Seychely s odletem z Milána a návratem do Paříže za revolučních 8.493,- kč od Air Seychelles. Pro ty pohodlnější postačí i tyto levné letenky na Maledivy z Prahy od Aeroflotu.

⇆ Male - Maledivy (z Prahy) 14.380,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.