Aeroflot ⇆ Maledivy - levné letenky Male z Prahy 14.380,- kč

Propásli jste říjnovou akci Emirates s letenkami na Maledivy s odletem z Prahy? Neházejte flintu do žita! V polovině listopadu se situace na trhu ujímá ruská letecká společnost Aeroflot, která sebou přináší novou akci levné letenky Maledivy z Prahy za 14.380,- kč, což je o tisícovku lepší cena než nabízela konkurenční Emirates Airlines.

Dostupnost: Akce je vhodná pro všechny, jenž nechcou vyjíždět k odletu na letiště mimo ČR. Nechcete čekat a rezervovat letenky s předstihem? I pro vás máme dobrou zprávů. Levné lety na Male se dají uskutečnit v rozmezí 19. listopadu 2014 až 21. února 2015. Nespoléhejte ale na to, že i s odstupem času bude nabídka stále v platnosti. Ta trvá jen do vyprodání, nebo ukončením samotným leteckým dopravcem.

Stručné informace k letu: Jak už zkušenější tuší, zpáteční linka na Maledivy z naší metropole od Aeroflot vede přes ruské hlavní město Moskva, kde nějaký ten čas strávíte (cca 8) a tak nic nebrání i k prohlídce tohoto velkoměsta. Přílet je na Male Intl Arpt (MLE) - Maledivy. Zpátky z Malediv do Prahy letíme za téměř identických podmínek.

Tip: Chystáte se letět v zimě za teplem s prioritou odletět z ČR a taky se do země i vracet za předpokladu nižších nákladů? Máte jedinečnou příležitost! Kdo naopak preferuje ještě lepší cenu, bude lovit takovou akci jako je například levné letenky na Seychely s odletem z Milána a návratem do Paříže za revolučních 8.493,- kč od Air Seychelles. Pro ty pohodlnější postačí i tyto levné letenky na Maledivy z Prahy od Aeroflotu.

⇆ Male - Maledivy (z Prahy) 14.380,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety