Aeroflot ⇆ Maledivy - levné letenky Male z Prahy 11.690,- kč

Propásli jste levné letenky na Maledivy z Prahy od FlyDubai za 13 tisíc ze začátku února? Nevadí! Máte další bleskovou možnost jak ušetřit na letu slušné peníze. Letovisko Male je opět dostupné s odlety z našeho hlavního města, tentokrát v ústřední roli ruského Aeroflotu. Platná cena za letenky do Male 11.690,- kč bude brzo navýšena, i přesto bude stát za to!

Dostupnost: Akční letenky Male na palubě Aeroflot si pohodlně vyberte z itineráře. Termíny pro zabookování levné letenky jsou na období od 18. března až do 18. června 2015. Zpáteční levnou letenku Maledivy z Prahy si vzhledem vzrůstající ceně objednejte co nejdříve.

Podmínky letu na Maledivy s ruskou leteckou společností Aeroflot: Odlétá se z letiště Praha (Česko) s delším mezipřistáním v Moskvě (Sheremetyevo Ar)... (SVO) - Rusko a finálním příletem na Male Intl Arpt (MLE) Maledivy. Zpáteční let včetně poplatků je v ceně.

Tip: Chcete se snadno zorientovat na trhu s levnými letenkami? K tomu vám dopomůže následující rádce. Navštivte tento odkaz a projděte si výpis, který vám dokonale zodpoví otázku co je dobrá cena. Konkrétní požadavky nejen na levné letenky Maledivy směřujte bez váhání i na náš facebook.

⇆ Male - Maledivy (z Prahy) 11.690,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.