Aeroflot ⇆ Maledivy - levné letenky Male z Prahy 11.690,- kč

Propásli jste levné letenky na Maledivy z Prahy od FlyDubai za 13 tisíc ze začátku února? Nevadí! Máte další bleskovou možnost jak ušetřit na letu slušné peníze. Letovisko Male je opět dostupné s odlety z našeho hlavního města, tentokrát v ústřední roli ruského Aeroflotu. Platná cena za letenky do Male 11.690,- kč bude brzo navýšena, i přesto bude stát za to!

Dostupnost: Akční letenky Male na palubě Aeroflot si pohodlně vyberte z itineráře. Termíny pro zabookování levné letenky jsou na období od 18. března až do 18. června 2015. Zpáteční levnou letenku Maledivy z Prahy si vzhledem vzrůstající ceně objednejte co nejdříve.

Podmínky letu na Maledivy s ruskou leteckou společností Aeroflot: Odlétá se z letiště Praha (Česko) s delším mezipřistáním v Moskvě (Sheremetyevo Ar)... (SVO) - Rusko a finálním příletem na Male Intl Arpt (MLE) Maledivy. Zpáteční let včetně poplatků je v ceně.

Tip: Chcete se snadno zorientovat na trhu s levnými letenkami? K tomu vám dopomůže následující rádce. Navštivte tento odkaz a projděte si výpis, který vám dokonale zodpoví otázku co je dobrá cena. Konkrétní požadavky nejen na levné letenky Maledivy směřujte bez váhání i na náš facebook.

⇆ Male - Maledivy (z Prahy) 11.690,- kč kalendář