Aeroflot ⇆ Maledivy - levné letenky Male z Prahy 11.690,- kč

Propásli jste levné letenky na Maledivy z Prahy od FlyDubai za 13 tisíc ze začátku února? Nevadí! Máte další bleskovou možnost jak ušetřit na letu slušné peníze. Letovisko Male je opět dostupné s odlety z našeho hlavního města, tentokrát v ústřední roli ruského Aeroflotu. Platná cena za letenky do Male 11.690,- kč bude brzo navýšena, i přesto bude stát za to!

Dostupnost: Akční letenky Male na palubě Aeroflot si pohodlně vyberte z itineráře. Termíny pro zabookování levné letenky jsou na období od 18. března až do 18. června 2015. Zpáteční levnou letenku Maledivy z Prahy si vzhledem vzrůstající ceně objednejte co nejdříve.

Podmínky letu na Maledivy s ruskou leteckou společností Aeroflot: Odlétá se z letiště Praha (Česko) s delším mezipřistáním v Moskvě (Sheremetyevo Ar)... (SVO) - Rusko a finálním příletem na Male Intl Arpt (MLE) Maledivy. Zpáteční let včetně poplatků je v ceně.

Tip: Chcete se snadno zorientovat na trhu s levnými letenkami? K tomu vám dopomůže následující rádce. Navštivte tento odkaz a projděte si výpis, který vám dokonale zodpoví otázku co je dobrá cena. Konkrétní požadavky nejen na levné letenky Maledivy směřujte bez váhání i na náš facebook.

⇆ Male - Maledivy (z Prahy) 11.690,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.