Aeroflot ⇆ Maledivy - levné letenky do Male z Prahy ještě levněji 11.384,- kč

Hledáte destinaci s celoročně stabilní teplotou a podobou exotického ráje? Tyto náročné podmínky splňují Maledivy, cestovatelský sen mnoha dobrodruhů. Je to pár dní, kdy jsme si ukázali akční letenky Praha - Male a zpět od Aeroflotu za 14.380,- kč. S odstupem týdne cena nabírá pořádné obrátky směrem dolů, je totiž levnější ještě o další 3 tisíce kč.

Ano, čtete správně. Držte si klobouky! Oproti akci stejného dopravce si teď objednáme levné letenky Maledivy z Prahy za VIP cenu 11.384,- kč.  Tato částka v sobě samozřejmě zahrnuje i zpáteční letenku z Male do Prahy a to včetně všech tax a poplatků. Když na Maledivy, tak s Aeroflotem.

Dostupnost: Dostáváme se k samotné dostupnosti neobsazených míst a opět zde platí, kdo příjde dříve, má právo první volby, čili i největší počet dostupných termínů. Nebudeme už vás dále napínat. Období pro rezervaci skýtá vybrané dny od 2. prosince 2014 do 16. února 2015.

Tip: Vezmeme-li v úvahu, že běžně se v akcích letenka na Maledivy pohybuje někde kolem 16 tisíc kč, teď si ji dopřejeme za revolučních 13.384,- kč. Nezapomeňte, stále se bavíme o tarifu s odletem z Prahy a zpátečním příletem do stejného města. Kdo nemá rád zimu, určitě s námi bude souhlasit. Není nad zimní koupačku v azurově čistém moři.

⇆ Male - Maledivy (z Prahy) 11.384,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety