Aeroflot ⇆ Maledivy - levné letenky do Male z Prahy ještě levněji 11.384,- kč

Hledáte destinaci s celoročně stabilní teplotou a podobou exotického ráje? Tyto náročné podmínky splňují Maledivy, cestovatelský sen mnoha dobrodruhů. Je to pár dní, kdy jsme si ukázali akční letenky Praha - Male a zpět od Aeroflotu za 14.380,- kč. S odstupem týdne cena nabírá pořádné obrátky směrem dolů, je totiž levnější ještě o další 3 tisíce kč.

Ano, čtete správně. Držte si klobouky! Oproti akci stejného dopravce si teď objednáme levné letenky Maledivy z Prahy za VIP cenu 11.384,- kč.  Tato částka v sobě samozřejmě zahrnuje i zpáteční letenku z Male do Prahy a to včetně všech tax a poplatků. Když na Maledivy, tak s Aeroflotem.

Dostupnost: Dostáváme se k samotné dostupnosti neobsazených míst a opět zde platí, kdo příjde dříve, má právo první volby, čili i největší počet dostupných termínů. Nebudeme už vás dále napínat. Období pro rezervaci skýtá vybrané dny od 2. prosince 2014 do 16. února 2015.

Tip: Vezmeme-li v úvahu, že běžně se v akcích letenka na Maledivy pohybuje někde kolem 16 tisíc kč, teď si ji dopřejeme za revolučních 13.384,- kč. Nezapomeňte, stále se bavíme o tarifu s odletem z Prahy a zpátečním příletem do stejného města. Kdo nemá rád zimu, určitě s námi bude souhlasit. Není nad zimní koupačku v azurově čistém moři.

⇆ Male - Maledivy (z Prahy) 11.384,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.