Aeroflot - Japonsko - levné letenky Tokio 13.310,- kč

Hlasí se země vycházejícího slunce! Jelikož předchozí levné letenky do Tokia (jedno z nejmodernějších měst na světě) s odlety z Milána, o kterých jsme vás informovali 2. května už jsou nenávratně vyprodány, je načase doporučit si další levné letenky do hlavního města Japonska. Tentokrát představujeme akční letenky do Tokia s odletem z Budapešti za cenu 13.310,- kč i s poplatky.

Akční lety do Japonska probíhají v tarifu ruské letecké společnosti Aeroflot. K ruce máte pro snadný výběr letenky do Tokia také kalendář zobrazující volné lety za tuto jednotnou akční cenu. Levné letenky Tokio od Aeroflot je možné objednávat od této chvíle na termíny pro lety od 8. října až do 28. února 2014, s tím, že na každý měsíc je relativně hojný počet levných letenek.

Popis tarifu: rozhodnete li se pro levný let do Japonska na křídlech Aeroflotu, poletíte z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s mezipřistáním na Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko a příletem na letiště Narita, Tokio, Japonsko. Zpáteční let totéž. Přistání jsou podle zvoleného termínu, ale počítejte kolem 4 hodin.

Tip: Jak se dopravit levně do Budapešti? Například autobusem! V pravém sidebaru najdete možnost vyhledání spojení do Budapešti z několika měst v ČR. Pakliže již máte levnou letenku "v kapse", pouvažujte také nad levným ubytováním v Tokiu, nebo nad levným půjčením vozidla. Rychle odkazy najdete vpravém bloku stránek.

Online rezervace levné letenky Tokio (Japonsko)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.