Aeroflot - Japonsko - levné letenky Tokio 13.310,- kč

Hlasí se země vycházejícího slunce! Jelikož předchozí levné letenky do Tokia (jedno z nejmodernějších měst na světě) s odlety z Milána, o kterých jsme vás informovali 2. května už jsou nenávratně vyprodány, je načase doporučit si další levné letenky do hlavního města Japonska. Tentokrát představujeme akční letenky do Tokia s odletem z Budapešti za cenu 13.310,- kč i s poplatky.

Akční lety do Japonska probíhají v tarifu ruské letecké společnosti Aeroflot. K ruce máte pro snadný výběr letenky do Tokia také kalendář zobrazující volné lety za tuto jednotnou akční cenu. Levné letenky Tokio od Aeroflot je možné objednávat od této chvíle na termíny pro lety od 8. října až do 28. února 2014, s tím, že na každý měsíc je relativně hojný počet levných letenek.

Popis tarifu: rozhodnete li se pro levný let do Japonska na křídlech Aeroflotu, poletíte z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s mezipřistáním na Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko a příletem na letiště Narita, Tokio, Japonsko. Zpáteční let totéž. Přistání jsou podle zvoleného termínu, ale počítejte kolem 4 hodin.

Tip: Jak se dopravit levně do Budapešti? Například autobusem! V pravém sidebaru najdete možnost vyhledání spojení do Budapešti z několika měst v ČR. Pakliže již máte levnou letenku "v kapse", pouvažujte také nad levným ubytováním v Tokiu, nebo nad levným půjčením vozidla. Rychle odkazy najdete vpravém bloku stránek.

Online rezervace levné letenky Tokio (Japonsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.