Aeroflot - Indie - levné letenky do Dillí z Prahy 12.240,- kč

Nejlákavějšími tarify posledních pár dní jsou bezesporu tarify leteckých společností Aeroflot a České Aerolinie. Mohlo by se zdát, že spolu soupeří, ale není tomu tak. České Aerolinie se teď výhradně soustředí na levné letenky po Evropě, kdežto Aeroflot se ujal levných letů do Asie. Co mají ale oba dopravci společné, jsou zpáteční levné letenky s odlety z Prahy.

My se podíváme na současnou příležitost v českém systému pro zaknihování levné letenky do Indie. Za bezvadnou cenu 12.240,- kč s taxami i poplatky si teď zarezervujete zpáteční levné letenky do Dillí z Prahy. Tuto akci absolvujete s aerolinkami Aeroflot.

Dostupnost: vyberte si zpáteční levné letenky do Dillí z Prahy na širší paletu termínů v termínech od 6. listopadu do 28. února 2014. Vybírat letenky do Indie můžete z kalendáře. Plánujete-li levný let na prosinec, nebo leden, s výběrem levné letenky do Dillí si pospěšte, termínů je o něco méně, než například na listopad, nebo únor 2014.

Popis letu: zvolte si výhodný tarif Aeroflot pro levnější let do Indie. Poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko (3h 55min) a příletem na Delhi Indira Gandhi Intl, Dillí, Indie. Zpět se letí po stejné trase.

Tip: rezervovat právě teď letenky do Indie? Preferujete-li lety z Prahy, odpoveď zní jednoznačně, určitě! Cena letenky se totiž snížila již k 12 tisícům, což v této kategorii s odlety z Prahy řadíme mezi nejlevnější letenky.

- online rezervace levné letenky Dillí - Indie 12.240,- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.