Aeroflot - Indie - levné letenky do Dillí z Prahy 12.240,- kč

Nejlákavějšími tarify posledních pár dní jsou bezesporu tarify leteckých společností Aeroflot a České Aerolinie. Mohlo by se zdát, že spolu soupeří, ale není tomu tak. České Aerolinie se teď výhradně soustředí na levné letenky po Evropě, kdežto Aeroflot se ujal levných letů do Asie. Co mají ale oba dopravci společné, jsou zpáteční levné letenky s odlety z Prahy.

My se podíváme na současnou příležitost v českém systému pro zaknihování levné letenky do Indie. Za bezvadnou cenu 12.240,- kč s taxami i poplatky si teď zarezervujete zpáteční levné letenky do Dillí z Prahy. Tuto akci absolvujete s aerolinkami Aeroflot.

Dostupnost: vyberte si zpáteční levné letenky do Dillí z Prahy na širší paletu termínů v termínech od 6. listopadu do 28. února 2014. Vybírat letenky do Indie můžete z kalendáře. Plánujete-li levný let na prosinec, nebo leden, s výběrem levné letenky do Dillí si pospěšte, termínů je o něco méně, než například na listopad, nebo únor 2014.

Popis letu: zvolte si výhodný tarif Aeroflot pro levnější let do Indie. Poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko (3h 55min) a příletem na Delhi Indira Gandhi Intl, Dillí, Indie. Zpět se letí po stejné trase.

Tip: rezervovat právě teď letenky do Indie? Preferujete-li lety z Prahy, odpoveď zní jednoznačně, určitě! Cena letenky se totiž snížila již k 12 tisícům, což v této kategorii s odlety z Prahy řadíme mezi nejlevnější letenky.

- online rezervace levné letenky Dillí - Indie 12.240,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety