Aeroflot ⇆ Čína - levné letenky Šanghaj z Prahy (a zpět) 12.250,- kč

akce letenky Šanghaj - ČínaMalou pozornost jsme věnovali letenkám do největšího čínského města Šanghaj. Kultovní dominanty města mísící do sebe novou a starou architekturu můžete poznat hned díky dvěma aerolinkám. Pozici číslo jedna zaujímá Aeroflot. Obousměrné levné letenky do Šanghaje při odletech z Prahy teď pořídíte za 12.250,- kč. Povedenou akci ohlašuje i dopravce Finnair s letenkami Praha - Šanghaj a zpět za 12.955,- kč.

Co nabízí obě letecké společnosti? Rozhodneme-li se pro levnější variantu letenek Šanghaj od ruského Aeroflotu, můžeme plánovat cestu na začátek času pro ideální návštěvu. Jinými slovy počítejte s termíny od 12. listopadu do 14. prosince. Naproti tomu její finský konkurent nabízí levné letenky Šanghaj za třináct na období 5. listopad až 24. březen 2016.

Malý příplatek (800,- kč) tak rozšiřuje možnosti rezervace levné letenky do Číny (Šanghaj) na nejideálnější cestovatelskou dobu podzim až zima. Tipy na atraktivní lety do dalších čínských měst jako např. Hagzhou, Peking, Chengdu nebo HongKong najdete zde. Více informací na našem FB.

⇆ Šanghaj - Čína (z Prahy - Aeroflot) 12.250,- kč kalendář

⇆ Šanghaj - Čína (z Prahy - Finnair) 12.950,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety