Aeroflot - Čína - levné letenky Peking z Prahy 13.340,- kč

Málem opomenuty zůstávaly výhodné lety z Prahy do Pekingu. Tomu ovšem nyní děláme přítrž! V této době často zmiňovaná ruská letecká společnost Aeroflot vytahuje do boje o nejlevnější letenky do Číny trumf v podobě tarifu z Prahy na zpáteční levné letenky do Pekingu za 13.340,- kč včetně tax a poplatků.

Výběr levné letenky Peking z Prahy bude probíhat opět bez velké námahy, stačí si vybrat z kalendáře volný termín (oranžové datumy), označit jej a zabookovat svůj levný let do Číny. Aktuálně najdete v kalendáři volné termíny od 24. října do 27. února 2014. Menší počet letenek je k dostání pouze v říjnu.

Popis trasy s Aeroflot: Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko (cca 4-5 hodin) a příletem na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína.

Tip: sháníte-li zpáteční levné letenky Peking s požadovaným odletem z Prahy, je to momentálně nejvýhodnější akce na levné letenky do tohoto města. Alternativy za obdobné ceny se dají vyhledat, ale například s větším počtem mezipřistání. Široká paleta termínů nabízí skutečně volnou ruku při výběru levné letenky Peking (Čína), není tedy na co čekat.

- online rezervace levné letenky Peking - Čína 13.340,- (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.