Aeroflot - Čína - levné letenky do Šanghaje 10.300,- kč

S heslem dobrých letenkových tipů není nikdy dost se budeme ubírat i v aktuálním týdnu. Na řadu přichází také ruská národní letecká společnost Aeroflot s akčními letenkami do Číny, díky které si představíme aktuální akční tarif v českém rezervačním systému na levné letenky do Šanghaje s odletem z polského Krakova za cenu 10.300,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je započtena i zpáteční letenka ze Šanghaje zpět do Krakova.

Poslední akční letenky do Šanghaje tu byly naposledy v říjnu, takže nová várka přichází určitě vhod. Vybírat levné letenky do Šanghaje od Aeroflotu můžete z letového kalendáře (najdete ho pod odkazem na rezervaci levné letenky do Číny na konci této zprávy) na vybrané termíny od 12. února až do 24. dubna.

Stručné informace k akčním letům do Šanghaje: odlétá se z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko s mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko (čekačka kolem 4 hodin) a příletem na letiště Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína.

Jelikož se jedná o akční letenky s letovým kalendářem, budou dostupné jako všechny akce, pouze omezenou dobu v řadu několika málo dní, takže se vyplatí  provést zaknihování levné letenky co nejdříve. Jednak si vyberete z největší várky volných termínů a také nebudete smutnit, že ne vás už levná letenka do Číny nezbyla, jak už to u těchto případů bývá velmi časté.

Online rezervace levné letenky Šanghaj (Čína)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety