Aeroflot - Čína - levné letenky do Šanghaje 10.300,- kč

S heslem dobrých letenkových tipů není nikdy dost se budeme ubírat i v aktuálním týdnu. Na řadu přichází také ruská národní letecká společnost Aeroflot s akčními letenkami do Číny, díky které si představíme aktuální akční tarif v českém rezervačním systému na levné letenky do Šanghaje s odletem z polského Krakova za cenu 10.300,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je započtena i zpáteční letenka ze Šanghaje zpět do Krakova.

Poslední akční letenky do Šanghaje tu byly naposledy v říjnu, takže nová várka přichází určitě vhod. Vybírat levné letenky do Šanghaje od Aeroflotu můžete z letového kalendáře (najdete ho pod odkazem na rezervaci levné letenky do Číny na konci této zprávy) na vybrané termíny od 12. února až do 24. dubna.

Stručné informace k akčním letům do Šanghaje: odlétá se z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko s mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko (čekačka kolem 4 hodin) a příletem na letiště Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína.

Jelikož se jedná o akční letenky s letovým kalendářem, budou dostupné jako všechny akce, pouze omezenou dobu v řadu několika málo dní, takže se vyplatí  provést zaknihování levné letenky co nejdříve. Jednak si vyberete z největší várky volných termínů a také nebudete smutnit, že ne vás už levná letenka do Číny nezbyla, jak už to u těchto případů bývá velmi časté.

Online rezervace levné letenky Šanghaj (Čína)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.