Aeroflot - Čína - levné letenky do Pekingu z Prahy a zpět 11.345,- kč

Do Asie levně z Prahy! Chystáte se do Číny? Je tady tarif ruských aerolinek Aeroflot na lety z Prahy do Pekingu! Levné letenky do Pekingu si zaknihujete za 11.345,- kč včetně tax a poplatků, v ceně je také zpáteční letenky Peking - Praha. Levné letenky do Pekingu je možné objednávat na vybrané termíny od listopadu do března 2013.

Pojďme si uvést aktuální příkladové lety pro zaknihování levné letenky do Pekingu s odlety z letiště Praha: 13.11. - 23.11. - rezervace zde, Praha - Peking a zpět na 16.11. - 26.11. - rezervace letenky zde, 28.11. - 5.12. - rezervace letenky zde, 1.12. - 8.12. - rezervace, 24.1. - 29.1 - rezervace, 4.2. - 14.2. - rezervace zde a taky březnový termín 7.3. - 10.3. - rezervace levné letenky tady. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko a příletem na letiště Beijing Capital Arpt, Peking, Čína.

Konkrétní data pro rezervaci levné letenky si můžete zkusit upravit dle libosti, cena již ovšem nemusí odpovídat uvedené nabídce. Neváhejte a zaknihujte si ještě dnes levné letenky do Číny. Jak s nocováním v Pekingu? Kromě levné letenky do Pekingu využijte také nabídku akčního ubytování v Pekingu. Ceny za letenky platí při aktuálním zabookování letenky. Rezervujte ještě dnes, zítra již může být pozdě.

Online rezervace levné letenky Peking (Čína)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.