Aeroflot - Čína - levné letenky do Pekingu z Prahy a zpět 11.345,- kč

Do Asie levně z Prahy! Chystáte se do Číny? Je tady tarif ruských aerolinek Aeroflot na lety z Prahy do Pekingu! Levné letenky do Pekingu si zaknihujete za 11.345,- kč včetně tax a poplatků, v ceně je také zpáteční letenky Peking - Praha. Levné letenky do Pekingu je možné objednávat na vybrané termíny od listopadu do března 2013.

Pojďme si uvést aktuální příkladové lety pro zaknihování levné letenky do Pekingu s odlety z letiště Praha: 13.11. - 23.11. - rezervace zde, Praha - Peking a zpět na 16.11. - 26.11. - rezervace letenky zde, 28.11. - 5.12. - rezervace letenky zde, 1.12. - 8.12. - rezervace, 24.1. - 29.1 - rezervace, 4.2. - 14.2. - rezervace zde a taky březnový termín 7.3. - 10.3. - rezervace levné letenky tady. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko a příletem na letiště Beijing Capital Arpt, Peking, Čína.

Konkrétní data pro rezervaci levné letenky si můžete zkusit upravit dle libosti, cena již ovšem nemusí odpovídat uvedené nabídce. Neváhejte a zaknihujte si ještě dnes levné letenky do Číny. Jak s nocováním v Pekingu? Kromě levné letenky do Pekingu využijte také nabídku akčního ubytování v Pekingu. Ceny za letenky platí při aktuálním zabookování letenky. Rezervujte ještě dnes, zítra již může být pozdě.

Online rezervace levné letenky Peking (Čína)

Letecké společnosti
Oblíbené lety