Aeroflot - Čína - levné letenky do Pekingu 11.550,- kč

Levné lety z blízkých polských měst nekončí! Po dnešním bleskovém vyprodání lowcostů na Krétu jsou tu akční letenky do Pekingu  za cenu 11.550,- kč od ruské letecké společnosti Aeroflot. Tentokrát se neodlétá z Katovic, ale z Krakova, což je relativně to samé. V ceně je zahrnuta i zpáteční letenka z Pekingu do Krakova.

Teď už k termínům. Jelikož jsou to akční letenky, je možné vybírat z kalendáře s volnými dny za jednotnou cenu. Levné letenky do Číny (Pekingu) jsou nyní dostupné na lety v tomto a příštím měsíci při aktuální rezervaci. Konkrétně pak je možné vybírat levné letenky do Pekingu s odlety od 20. května a návraty možnými nejpozději 12. června.

Popis akčních letů do Číny v podání ruských aerolinek Aeroflot: odlétá se z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko s mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko a příletem na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína. Totéž u zpáteční trasy.

Tip: nutno říci, že volné termíny na akční lety do Číny z Krakova mizí téměř před očima. Máte li tedy už vybrané levné letenky, ihned je i rezervujte. Jedině tak máte šanci nenechat si ujít levnou letenku.

Online rezervace levné letenky Peking (Čína)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety