Aeroflot - Bělorusko - levné letenky Minsk z Prahy 5.673,- kč

V poslední době se nám tu množí prosby o zveřejnění aktuálních možností pro levný let do Běloruska. Je pravdou, že levné letenky do této země jsme vám doposud doporučovali individuálně, což mělo za následky, že mezi v kategorii levné letenky Bělorusko se neobjevuje zatím žádná nabídka. Děláme tomu přítrž a představujeme aktuálně nejvýhodnější tarif s odletem z Prahy.

Výhodně možnosti přináší ruská letecká společnost Aeroflot na lince do Minsku, hlavního a největší města Běloruska. Zpáteční levné letenky Minsk s odletem z Prahy jsou k dostání za bezva cenu 5.673,- kč s taxami a poplatky. Let z Minsku vede opět do Prahy a je už samozřejmě zahrnut do konečné ceny.

Dostupnost a cenový přehled levných letů do Běloruska: Na menší pauzy lze objednávat levné letenky do Minsku od listopadu do září 2014. Pouze od června o pár stovek stoupá, kdežto od srpna jde cena letenky do Běloruska z Prahy opět mírně dolů. Na konci článku najdete konkrétní příklady rezervace levné letenky Minsk, stačí kliknout na odkaz.

Popis tarifu: Odletá se s aerolinkami Aeroflot z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika) s mezistopem na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko. Přílet je uskutečňován na letiště Minsk Intl 2, Minsk, Bělorusko. Stejné podmínky obsahují i zpáteční lety Minsk - Praha.

Tip: Letět z Prahy do Minsku a zpět se nyní vyplatí! Snad jen cca o tisíc kč lepší cenu se nabízí případně s odletem z německého Mnichova, kam to nemají daleko cestovatelé ze západu republiky. Více info případně na našem fb. Tarif z Prahy objednávejte co nejdříve!

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.