Aeroflot - Bělorusko - levné letenky Minsk z Prahy 5.673,- kč

V poslední době se nám tu množí prosby o zveřejnění aktuálních možností pro levný let do Běloruska. Je pravdou, že levné letenky do této země jsme vám doposud doporučovali individuálně, což mělo za následky, že mezi v kategorii levné letenky Bělorusko se neobjevuje zatím žádná nabídka. Děláme tomu přítrž a představujeme aktuálně nejvýhodnější tarif s odletem z Prahy.

Výhodně možnosti přináší ruská letecká společnost Aeroflot na lince do Minsku, hlavního a největší města Běloruska. Zpáteční levné letenky Minsk s odletem z Prahy jsou k dostání za bezva cenu 5.673,- kč s taxami a poplatky. Let z Minsku vede opět do Prahy a je už samozřejmě zahrnut do konečné ceny.

Dostupnost a cenový přehled levných letů do Běloruska: Na menší pauzy lze objednávat levné letenky do Minsku od listopadu do září 2014. Pouze od června o pár stovek stoupá, kdežto od srpna jde cena letenky do Běloruska z Prahy opět mírně dolů. Na konci článku najdete konkrétní příklady rezervace levné letenky Minsk, stačí kliknout na odkaz.

Popis tarifu: Odletá se s aerolinkami Aeroflot z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika) s mezistopem na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko. Přílet je uskutečňován na letiště Minsk Intl 2, Minsk, Bělorusko. Stejné podmínky obsahují i zpáteční lety Minsk - Praha.

Tip: Letět z Prahy do Minsku a zpět se nyní vyplatí! Snad jen cca o tisíc kč lepší cenu se nabízí případně s odletem z německého Mnichova, kam to nemají daleko cestovatelé ze západu republiky. Více info případně na našem fb. Tarif z Prahy objednávejte co nejdříve!

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.