Aegean Air - Řecko - levné letenky Santorini z Prahy 4.591,- kč

Čas nám plyne jako voda a tak už nastává pomalu ale jistě doba pro naplánování letní dovolené. Hledáte-li příjemnou dovolenou na řeckém ostrově, plnou pohody, romantiky a klidu, možná nepohrdnete inspirací v podobě levných letenek na Thira Island (Santorini) od Aegean Air. Nový zlevněný tarif s odletem z Prahy dovoluje bookovat si zpáteční levné letenky Santorini za 4.591,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Tarif s letenkami do Santorini z Prahy je k dispozici do vyprodání volných míst. Vyhledali jsme za vás nejlevnější letenky Santorini připadající na měsíce květen, červen a září. V ceně máte příruční zavazadlo. Odkazy letenky Thira Island na jednotlivé měsíce jsou pod článkem.

Informace k letu do Santorini: Vypravuje řecká letecká společnost Aegean Air. Odlétá se z letiště Praha s mezipřistáním v Aténách a příletem na Thira Island (JTR), Řecko. Zpáteční let kopíruje původní cestu.

Tip: Další termíny na levné letenky do Santorini z Prahy vám na požádání můžeme vyhledat individuálně, stačí nám napsat například na facebook. Turistům, kteří by toho na oné cestě chtěli poznat co nejvíce, může vyhovovat v některých případech delší mezipřistání v řeckých Aténách.

Santorini (Thira Island) Řecko - září 4.591,- kč rezervace

Santorini (Thira Island) Řecko - květen 4.874,- kč rezervace

Santorini (Thira Island) Řecko - červen 4.874,- kč rezervace

Santorini (Thira Island) Řecko - červen 4.874,- kč rezervace

Santorini (Thira Island) Řecko - září 4.874,- kč rezervace

Letecké společnosti