Aegean Air - Řecko - levné letenky Praha - Athény a zpět 2.960,- kč

Naplánujte si levný let do Řecka z Prahy od příštího jara až do konce léta 2014! Je tu letenková akce - letní dovolená v Řecku s odletem z Prahy tam i zpět pod 3.000,- kč! Jsou tady zpáteční akční letenky Athény z Prahy za senzační cenu 2.960,- kč včetně tax a poplatků v podání řecké nízkonákladové aerolinky Aegean Air. Tarifní podmínky potěší mnoho turistů, pojďmě se na ně podívat.

Jak tedy objednat levné letenky do Řecka? Stačí kliknout na odkaz pod tímto článkem, tím si zobrazíte aktuálně připravený akční kalendář s levnými letenkami Praha - Athény a zpět. Kalendář zahrnuje volné levné letenky v období od 2. dubna 2014 až do 28. září 2014. Dobrá zpráva je, že na letní měsíce je jich nyní relativně hodně volných.

Informace k letu do Řecka: Vypravuje lowcost letecká společnost Aegean Air. Startuje se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, přímým spojem na letiště Eleftherios Venizelos Intl Arpt, Athény, Řecko. Nízkonákladový let z Prahy do Athén trvá dvě a půl hodinky, stejně tak i zpět.

Tip: Chcete-li tyto levné letenky do Athén ukořistit s výhledem na klidný výběr termínů ze sezónního letního období, je více než nutné bookovat letenky co nejdříve to jen bude možné. Je jasné, že o ty top datumy se strhne pomyslná bitva, kdo dřív příjde, ten dřív mele. Nečekejte tedy a rezervujte levné letenky Řecko z Prahy okamžitě!

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.