Aegean Air - Řecko - levné letenky Atény z Prahy 3.470,- kč

*** update - sleva! *** Hlásí se řecká aerolinka Aegean Air s posezonními akčními letenkami do Atén s odletem z Prahy. Za 3.470,- korun českých jsou nyní k mání levné letenky do Atén v ceně se zpátečním letem zpět do Prahy. V ceně akční letenky jsou již započtěny taxy a poplatky.

Tarif řecké letecké společnosti Aegean Air je možné využít pro lety od 5. září až do 15. prosince, ovšem letenky je potřeba rezervovat už nyní, protože už nyní je k dispozici kalendář, z kterého si levné letenky vyberte ve všechny volné dny za jednotnou cenu. Volných letenek je relativně dostatek, až na zpáteční lety v září.

Shrnutí letu - zvolíte li současný akční tarif Aegean Air na levné letenky do Řecka (Atény), poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Eleftherios Venizelos Intl Arpt, Atény, Řecko, čili přímý let, stejně jako zpáteční let z Atén do Prahy.

Tip: nejlepší varianta pro výběr levné letenky Atény je tato, čili s výběrem z kalendáře (najdete jej pod odkazem na rezervaci), kde jasně vidíte volné dny s akční cenou. Zpravidla ubývají velmi rychle, takže nečekejte a bookujte letenku do Atén, dříve než se vyprodá.

Online rezervace levné letenky Atény (Řecko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.