Aegean Air - Řecko - levné letenky Atény z Prahy 2.752,- kč

To tady ještě nebylo! Zpáteční levné letenky do Řecka z Prahy pod tři tisíce korun! Zvažujete-li ještě kam se vydat v tomto roce, popřemýšlejte nad aktuálními akčními letenkami v českém rezervačním systému Student Agency v podání letecké společnosti Aegean Air.

Tarif nám umožňuje vybírat si levné letenky do Atén za cenu 2.750,- kč včetně tax, poplatků a zpáteční letenky na vybrané termíny s možnými odlety od 6. listopadu až do 28. března 2014. Pozor! Volné levné letenky mizí téměř před očima!

Informace k akčním letům do Řecka - odlétá se z letiště Praha / Letiště Václava Havla (PRG), přímým letem na letiště Athény / Eleftherios Venizelos (ATH) (Řecko). Let z Prahy do Atén trvá necelé dvě hodiny.

Tip - jedná se o atraktivní nabídku na levné letenky do Řecka  z Prahy a jelikož termíny ubývají bleskově, roste i cena akční letenky v kalendáři. Nečekejte již tedy ani minutu a bookujte ihned levné letenky Atény, dokud jsou ještě k dispozici za lidovou cenu. Klikněte na odkaz níže a vyberte odkaz Praha - Atény z akční nabídky.

Online rezervace levné letenky Atény (Řecko)

Letecké společnosti