Aegean Air ⇆ Egypt - levné letenky Borg El Arab, Sharm El Sheikh z Prahy 3.102,-

Nejen fanoušci staré egyptské mytologie jsou v pozoru po avizování akčních letenek do Egypta! Oblíbená turistická země v severovýchodní Africe je na dosah za slušné peníze při odletech z Prahy. Zpáteční levné letenky jsou k mání už za 3.102,- kč do dvou letovisek. Jednotná cena platí pro letenky do Sharm El Sheik a Borg Al Arab.

Dostupnost: Levné letenky do Egypta od řecké letecké společnosti Aegean Air mají i kalendáře. Letenky do Borg El Arab objednávejte na termíny od 19. července 2015 až do 22. října 2015. Letenky do Sharm El Sheik z Prahy jsou dostupné už na jaro! Termíny od 18. května až do 13. října 2015. Výhodná cena pramení z doprodeje, jde tak o omezené kapacity.

Levné letenky Egypt - informace k letu: Spoje vypravují řecké aerolinie, tudíž i přelet bude přes řecké město a tím jsou Atény. Odlétá se z letiště Václava Havla - Praha (Česko), s mezipřistáním na letišti Atény - Eleftherios Ven... (ATH) (Řecko) - cca 3 hodinky. Přílet je na letiště Sharm El Sheik  Ophira Arpt (SSH) - Egypt. Zpáteční lety z Egypta do Prahy jsou v ceně.

Tip: Levné letenky do Egypta z Prahy nekoupíte každý den. Nejčastěji nabízejí akce cestovky ovšem né na samotné letenky, nýbrž i na ubytování. To však značně celý zájezd prodraží. Individuální objednávka letenky a ubytování tak výjde levněji. Otázku noclehu řešte přes server booking.com.

⇆ Borg El Arab - Egypt (z Prahy) 3.102,- kč kalendář

⇆ Sharm El Sheik - Egypt (z Prahy) 3.102,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.