Adria Airways - Slovinsko - levné letenky do Lublaně z Vídně 2.000,- kč

***update - snížena cena a doplněn letový kalendář na květen až říjen *** Po delší době tu máme i nějaký ten lowcost. Co takhle levné letenky do Slovinska? Se zajímavým tarifem přichází slovinská národní letecká společnost Adria Airways, v kterém máte ideální možnost zabookovat si levné letenky do Lublaně, hlavního města Slovinska, z kterého to nemáte daleko jak k moři, tak i do hor. Leťte přímým spojem z Vídně do Lublaně za bezvadnou cenu 2.000,- kč včetně tax a poplatků! V ceně levné letenky je zahrn také zpáteční let z Lublaně do Vídně.

Objednávat si levné letenky do Lublaně z Vídně v nízkonákladovém (lowcost) tarifu aerolinek Adria Airways je možné pro lety v měsících červen a červenec, takže ideální doba pro dovolenou nejen u moře. Na následujích odkazech si uvedeme příklady pro rezervaci levné letenky do Slovinska s odletem z rakouské Vídně v uvedeném období, mrkněte sami.

Levné letenky do Slovinska v lowcost tarifu slovinské letecké společnosti Adria Airways na lince Vídeň - Lublaň poletíte z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko, přímým letem na letiště Brnik Airport, Lublaň, Slovinsko a délkou trvání letu pouhých 50 minut!

Termíny jsou dostupné v době zveřejnění, nikdo vám tedy nemůže garantovat, že letenky za uvedené ceny koupíte i později, proto doporučujeme rezervaci levné letenky do Lublaně nijak neoddalovat, zvláště u zajímavých nabídek to je vždy fofr.

Online rezervace levné letenky Lublaň (Slovinsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.