Adria Airways - Slovinsko - levné letenky do Lublaně z Vídně 2.000,- kč

***update - snížena cena a doplněn letový kalendář na květen až říjen *** Po delší době tu máme i nějaký ten lowcost. Co takhle levné letenky do Slovinska? Se zajímavým tarifem přichází slovinská národní letecká společnost Adria Airways, v kterém máte ideální možnost zabookovat si levné letenky do Lublaně, hlavního města Slovinska, z kterého to nemáte daleko jak k moři, tak i do hor. Leťte přímým spojem z Vídně do Lublaně za bezvadnou cenu 2.000,- kč včetně tax a poplatků! V ceně levné letenky je zahrn také zpáteční let z Lublaně do Vídně.

Objednávat si levné letenky do Lublaně z Vídně v nízkonákladovém (lowcost) tarifu aerolinek Adria Airways je možné pro lety v měsících červen a červenec, takže ideální doba pro dovolenou nejen u moře. Na následujích odkazech si uvedeme příklady pro rezervaci levné letenky do Slovinska s odletem z rakouské Vídně v uvedeném období, mrkněte sami.

Levné letenky do Slovinska v lowcost tarifu slovinské letecké společnosti Adria Airways na lince Vídeň - Lublaň poletíte z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko, přímým letem na letiště Brnik Airport, Lublaň, Slovinsko a délkou trvání letu pouhých 50 minut!

Termíny jsou dostupné v době zveřejnění, nikdo vám tedy nemůže garantovat, že letenky za uvedené ceny koupíte i později, proto doporučujeme rezervaci levné letenky do Lublaně nijak neoddalovat, zvláště u zajímavých nabídek to je vždy fofr.

Online rezervace levné letenky Lublaň (Slovinsko)

Letecké společnosti
Oblíbené lety