Adria Airways - Kosovo - levné letenky Priština 2.870,- kč

Milovníci netradičních výletů, kteří se nespokojí s ledajakou běžnou nabídkou, můžou nyní sáhnout po akci, která tu není každý den. Představujeme vám levné letenky do Kosova, tedy konkrétně do hlavního města Prištiny, a to hned za neuvěřitelnou cenu! Pouhých 2.870,- kč včetně tax a poplatků vás budou nyní stát zpáteční letenky do Prištiny s odletem Mnichova a návratem do stejného města.

Lety zajišťuje letecká společnost Adria Airways. Bohužel se musíme obejít bez letového kalendáře, zobrazující nám levné letenky na neobsazené dny, ale i přesto si lze snadno vybrat levné letenky do Kosova na pár vymezených dnů v měsíci či květnu. Například let v datu 22. - 29.5. nebo v kolitých termínech kolem tohoto data. Více na odkazu níže.

Popis letu: let v tarifu aerolinek Adria Airways s odletem z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s příletem na Pristina Arpt, Priština, Kosovo (Srbsko). Zpáteční let s jedním mezipřistáním a to na letišti Brnik Airport, Lublaň, Slovinsko.

Tip: pakliže si lámate hlavu s tím, jak se levně dostat do Mnichova z ČR, vězte, že nejjednodušší a nejlevnější spoj je mezinárodní autobusovou dopravou, vlakem, nebo rezervací letenky, která se ale může nepatrně prodražit.

Online rezervace levné letenky Priština (Kosovo)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety