Vídeň - Los Angeles

TIP! KLM - USA - Kalifornie - levné letenky Los Angeles z Vídně 8.990,- kč

TIP! KLM - USA - Kalifornie - levné letenky Los Angeles z Vídně 8.990,- kč

Je tu nová alternativa levného letu do Spojených Států Amerických. Hlavní kalifornská metropole letecky z Vídně za 9 tisíc. Tak zní ústřední lákadlo zrodící se ze spolupráce ověřených národních aerolinií KLM a Air France. Zpáteční letenky do L.A. jsou teď v akci k dispozici za 8.990,- kč. Letíme?

Virgin Atlantic ⇆ USA (Kalifornie) - levné letenky Los Angeles z Vídně (zpáteční) 11.490,- kč

akce letenky Los Angeles - Kalifornie - USA (Amerika) z Vídně

Rozhodli jste se cestovat do USA v posezónním čase? Využijte strategického tahu britské letecké společnosti Virgin Atlantic Airways, kterak cílí na americký stát Kalifornie. Zdařilý tarif na aktuálně nejlevnější letenky do Los Angeles vede z Vídně a my si ho můžeme pořídit za skvělých 11.490,- kč včetně všech tax a poplatků. Co proto udělat? Čtěte dále a dozvíte se více.

Air Berlin ⇆ USA (Kalifornie) - levné letenky Los Angeles z Vídně 9.883,- kč

akce letenky Los Angeles - Kalifornie (USA) z VídněNevyhovuje vám probíhající akce na lety do Kalifornie za 9.190,- korun kvůli odletu z Košic? Máme řešení! S odstupem cca dvou týdnů se na akční trh dere i německá letecká společnost Air Berlin. Zamiřte si to do USA z letiště ve Vídni. Za libovku se štítkem 9.883,- kč vč. poplatků se nabízí lukrativní zpáteční letenky do Los Angeles. To není vše!

United Airlines ⇆ USA - levné letenky Los Angeles z Košic a Vídně (zpáteční) konec léta 9.768,- kč

akce letneky Los Angeles - Kalifornie - USA z Košic a VídněNejen San Francisco lze ukořistit na aktuálním trhu s levnými letenkami do USA. Za zmínku stojí také obousměrné letenky do Los Angeles ze slovenských Košic. Město, kam se dostanete i po železnici s ČD za pár šlupek umožňuje odlet do slunné Kalifornie pod deset tisíc kč. Odoláte letence Košice - Los Angeles a zpět za parádních 9.768,- kč?

Iberia ⇆ USA - Kalifornie - levné letenky Los Angeles z Vídně (zpáteční) 10.761,- kč

akce letenky Los Angeles - Kalifornie - USA z VídněZaregistrovali jste květnové letenkové akce společností Iberia a British Airways, které nám ukázaly jak řešit aktuální přesun do Kalifornie za minimální náklady? Čas popošel o měsíc kupředu a je tu další výrazná sleva. Zpáteční levné letenky Los Angeles s odletem z letiště ve Vídni teď můžou být vaše za VIP cenu 10.761,- kč i vč. popl.

British Airways ⇆ USA (Kalifornie) - levné letenky Los Angeles z Vídně (zpáteční) 12.911,- kč

akce letenky Los Angeles - Kalifornie - léto 2016Jsou tu dlouho očekáváné levné letenky do Kalifornie. Pusto prázdno v sekci s letenkami do L.A. vyřešila British Airways nasazením zpáteční akční linky z Vídně. Kupte si letenky do Los Angeles za 12.911,- kč i včetně poplatků, dostanete se tak do slunné Kalifornie za příznivou cenu v atraktivních termínech na blížící se sezónu.

Levné letenky do USA

New York za 11 200 Kč včetně všech poplatků! Zaleťte se podívat do Bostonu nebo do New Yorku na sochu Svobody. Nyní máte jedinečnou příležitost využít skvělou nabídku letenek do USA. Vyzkoušejte Ameriku bez víz, nyní vám stačí vyplnit pouze formulář ESTA.

 

Akční ceny letenek: