Řím - Denpasar Bali

Indonésie - levné letenky na Bali 12.890,- kč

Hledáte ideální tarif pro let na Bali? Po vyprodaném kalendáři s levnými letenkami do Denpasar Bali od China Eastern jsme pro vás připravili ještě posledních pár termínů s cenou 12.890,- kč (zpáteční lety včetně tax a poplatků).

Připomeňmě si podmínky letu do Indonésie s China Eastern. Levné letenky jsou podmíněny odlety z Říma s návratem do Londýna. K mání už jsou skutečně poslední termíny na měsíc březen, zájemci si tak musí pospíšit. Pouze do vyprodání, takže kdo příjde dříve, má větší šanci.

Tip: Odkazy na konkrétní termíny s letenkami na Denpasar Bali za zmíněné ceny nemusíte vyhledávat. To jsme udělali za vás, odkazy najdete jako vždy na konci článku. Do Říma a z Londýna máte spoustu možností levných letů nepřevyšujíc hodnotu pár stovek kč. Více informací vám rádi doplníme na naši fb fanpage.

Denpasar Bali - Indonésie 12.890,- kč rezervace

Denpasar Bali - Indonésie 12.890,- kč rezervace

China Eastern - Indonésie - levné letenky Denpasar Bali 12.688,- kč

Jak už jste si u nás zvykli, přinášíme vám každodenní tipy na levné letenky do všemožných koutů světa. Dnes naše pátrání výhodných akcích přináší ovoce v podobě atraktivní cesty na indonéský ostrov Bali, což je cíl cestovatelů ze všech kontinentů a nutno říci, že právem, protože tento ostrov má co nabídnout. Buďte si jisti, že po návštěvě Bali budete mít na co vzpomínat!

Zpátky k akci. Ano, je to akce, tudíž se není potřeba uspokojovat s hrstkou termínů, které by bylo potřeba vyhledat. Flexibilní cestovatelé mají jedinečnou šanci zabookovat si levné letenky Denpasar Bali s odletem z Říma a návratem do Londýna za částku 12.688,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Aktuální levné letenky Bali spadají pod tarif aerolinky China Eastern Airlines. Volné termíny jsou dostupné v období od 1. března 2014 do 28. března 2014. Ty, které si ještě můžete zarezervovat vám ukáže kalendář (klik na rezervační odkaz).

Info k tarifu letenky do Indonésie: Odlétá se z letiště v Římě s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie. Zpáteční let je veden z tohoto letiště k mezipřistání opět v Šanghaji s konečným příletem na letiště Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Tip: Jste-li dobrodruzi, nenechte se odradit odletem z Říma s návratem do Londýna. Jednosměrná letenka totiž cestu nijak zásadně neprodraží. Vemte si lowcost spoj a zaplaťte pouze pár stovek za let. Chcete s něčím poradit? Napište nám na facebook, rádi vám při hledání levné letenky pomůžeme.

China Eastern Airlines - Indonésie - levné letenky Bali 12.832,- kč

*** update - doplněn kalendář na říjen *** Roztrhl se nám pytel s tipy na levné letenky a tak si hned pojďme představit první pecku. Chcete cestovat na místo, odkud se vám nebude chtít vracet? Jsou tady další volné termíny s levnými letenkami na Bali, což je cíl mnoha cestovatelů z celého světa.

V tarifu China Eastern Airlines jsou k dostaní v českém rezervačním systému levné letenky Denpasar Bali s odletem z italského Říma a návratem do německého Frankfurtu. Tyto zpáteční letenky pořídíte nyní již za 12.832,- kč včetně tax a poplatků.

Volných letenek v tomto tarifu není hodně, ale přesto se dá vybrat. Aktuálně jsou k dispozici levné letenky do Denpasar Bali na přelom září a října. Letět můžete například v datu 25.9. - 11.10., nebo 25.9. - 14.10. (odkaz níže).

Popis letu - vypravuje aerolinka China Eastern Airlines. Odlet z Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie. Zpáteční let je stejný, ovšem s příletem na letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo.

Tip: máte li zájem také o další levné letenky do Indonésie, mrkněte na tuto stránku, naleznete tam například i levné letenky do Jakarty.

Online rezervace levné letenky Denpasar Bali (Indonésie)

China Eastern Airlines - Indonésie - levné letenky Bali 13.140,- kč

Letenkáři vyhlížejíc výhodný tarif do Indonésie můžou právě teď zbystřit svou pozornost, jelikož jsou tu akční letenky Denpasar Bali. V tarifu letecké společnosti China Eastern Airlines si nyní můžete objednávat levné letenky na Bali za cenu 13.140,- kč včetně tax a poplatků s odlety z italského Říma a návraty do německého Frankfurtu.

Dostupnost: levné letenky do Indonésie (Denpasar Bali) je potřeba objednávat ihned. Vybírat můžete letenky z akčního kalendáře na období od 5. října do 25. října, čili sice levné letenky na Bali s kalendářem, ale jen na říjen. Pakliže se na vás již nedostane a všechny termíny budou vyprodány, doporučujeme alternativně od stejné letecké společnosti letenky do Denpasar Bali také s odletem z Říma, ale návratem do Paříže. Odkaz najdete níže.

Popis akčního tarifu China Eastern Airlines na lince Řím - Denpasar Bali - Frankfurt: odlétá se z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie. Zpáteční let se stejným mezipřistáním je mířen na letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo.

Tip: pro druhou variantu levných letenek Denpasar Bali s návraty do Paříže za téměr stejnou cenu sice není letový kalendář, ale nějaký ten termín se dá ještě určitě vybrat, v každém případě, jestli obvykle urgujeme pro včasnou rezervaci levné letenky, tak nyní urgujeme dvojnásob, pospěšte si!

- rezervace levné letenky Denpasar Bali - Indonésie (návrat do Frankfurtu)

- rezervace levné letenky Denpasar Bali - Indonésie (návrat do Paříže)

China Eastern Airlines - Indonésie - levné letenky Denpasar Bali 11.295,- kč

Indonésky ostrov Bali, jedno z nejvíce žádaných a oblíbených míst, kam nejraději létáte je tady! Tedy přesněji řečeno, ostrov není tady :) ale jsou tady levné letenky na Bali, směřovány do hlavního města tohoto indonéského ostrova, Denpasar. Zpáteční levné letenky Denpasar Bali jsou aktuálně dostupné za výhodnou cenu 11.295,- kč včetně tax a poplatků s odletem z italského říma a návratem do německého Frankfurtu a to vše k dispozici v českém rezervačním systému, čili příležitost na zajímavou cestu!

Tarif patří aerolinkám China Eastern Airlines a je dostupný pro lety od začátku ledna 2013 do konce března. Jako příklad jak zaknihovat levné letenky Denpasar Bali můžete využít například levného letu v termínu 5.2. - 23.2., kdy si zarezervujete letenky na Bali za uvedenou cenu. Informace k letu do Indonésie: odlétá se z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a přilétá se na letiště Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie. Zpáteční let z Denpasar Bali vede na letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo.

Nenechte si uniknout levné letenky do Indonésie, které vedou do oblíbené destinace Denpasar Bali! Do Říma se dopravíte nejlevněji s lowcost letenkou např. z Brna, Prahy, nebo Vídně již za pár stovek, stejně tak jako letenka z Frankfurtu zpět. Přejeme šťastnou cestu s dobrou náladou a levnou letenkou do Denpasar Bali! P.S. kromě letenky můžete využít taky zlevněné ubytování na Bali.

Online rezervace levné letenky Denpasar Bali - (Indonésie)

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur