Bangkok - Vídeň

China Southern ⇆ Thajsko - sezóna - levné letenky Bangkok z Prahy 12.516,- kč

Pomalu ale jistě přichází doba, kdy se dají rezervovat sezónní levné letenky do Thajska. Dáváte-li přednost konzervativnějším spojům s odletem z naší vlasti, zvažte akční lety do Bangkoku z Prahy s návratem do Vídněza asistence letecké společnosti China Southern Airlines. Cena je přímo libová. Za letenky do Bangkoku s odletem z Vídně a návratem do Prahy nyní zaplatíte přijatelných 12.516,- kč s taxami i poplatky.

Dostupnost: Řeč byla o letenkách Thajsko na hlavní sezónu. Pojďme se na situaci volných termínů, zvolíme-li tarif čínské aerolinky China Southern Airlines, podívat detailně. Jak už to u akcí bývá zvykem, levné letenky si usnadníte výběrem z kalendáře, vyjímku nebudeme dělat ani dnes. Linka obsahuje letenky do Bangkoku na období od 29. října 2014 až do 30. března 2015.

Informace k letu: Linka sice startuje z letiště Praha, neoznačili bychom ji za jinak snadnou. Výhodná cena je vykoupena faktem, že vás na cestě čekají dvě mezipřistání. V Amsterdamu a činském Cantonu. Zpátky z Bangkoku letíte po trase Bangkok - Canton - Paříž - Vídeň. Konkrétní časy mezistopů si nastudujete v náhledu rezervace, kde kromě volných termínů vidíte i počet neobsazených míst připravených k rezervaci.

Tip: Přečetli jste si předchozí tři odstavce? Měli byste mít celkem jasno, zda-li objednat či nikoliv. Pojďme si to shrnout. Levné letenky Bangkok od China Southern v aktuální akci sice disponují odlety z Prahy, let s kvalitní aerolinkou, bezvadnou cenou a termíny na kompletně celou hlavní sezónu v Thajsku (listopad až březen), na druhou stranu vás na cestě čekají dva mezistopy, které nebude chtít podstoupit každý cestovatel. Zvažte fakta, klady určitě převládají.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 12.516,- kč kalendář

Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 11.409,- kč

***aktualizováno - návraty do Vídně stále aktivní*** Hlavní sezóna v Thajsku je v plném proudu a tak láká cestovatele ze všech kontinentů. Objevuje se nám také specialitka s odletem z Prahy a tak o levné letenky nebudou ošizeni ani našinci. Přichází na řadu momentálně cenově bezkonkureční tarif na levné letenky do Bangkoku s odletem z Prahy a návratem buď do Vídně, nebo do Mnichova od 11.409,- kč.

Dostupnost: Pro objednání letenky Bangkok z Prahy, ať už se zpátečním letem do Vídně nebo Mnichova platí totožné rozmezí pro rezervaci letenky, tj. od 25. ledna 2014 do 7. srpna 2014. V červenci a srpnu už je pak možné podnikat jen návraty. Sezónní termíny jsou nejlépe dosažitelné v měsíci březen. Jediné úskalí tarifu jsou dva mezistopy, pro více info čtěte dále.

Info k akci Thajsko: Akční letenky jsou tzv. koktejlem aerolinek Jet Airways India a British Airways. Odlety z letiště Praha, Česká republika vedoucí k prvnímu mezipřistání na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie, druhé vede na Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie s příletem do Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Stejně i zpět s příletem buď do Vídně, nebo Mnichova.

Tip: Berete-li cestování jako dobrodružství, delší mezipřistání v Londýně vám může přijít vhod. Současně doplněno v kategorii aktuální nejlevnější letenky Bangkok dělá z akce stěžejním tipem pro vycestování do Thajska. Na druhou stranu nutno dodat, že to zdaleka není jediná akce. V tuto chvíli jich probíhá dalších 5 až 6, mrkněte zde.

Bangkok - Thajsko z Prahy (návrat Mnichov) 11.409,- kč rezervace

Bangkok - Thajsko z Prahy (návrat Vídeň) 11.609,- kč rezervace

Etihad - Thajsko - levné letenky Bangkok 12.176,- kč

V minulém týdnu jsme vám představovali aktuální akční letenky do Bangkoku z Prahy na hlavní sezónu. Po uplynutí pár dní přinášíme další výhodný tip na levný let do Thajska. Jde o zlevněný tarif s odlety z evropských letišť určený pro cestovatelské nadšence. Cena za zpáteční letenky je 12.176,- kč i s poplatky.

Rozeberme si jej podrobněji. V systému jsou připraveny levné letenky do Bangkoku za cenu 12.176,- kč s odletem z italského Milána a návratem do rakouské Vídně na předvánoční prosincové termíny. Ačkoliv je uvedený tarif bez kalendáře zobrazující volné letenky, není problém vybrat si z dostatků termínů.

Lety má na starosti letecká společnost Etihad Airways. Odlétá se z Malpensa Arpt, Milán, Itálie s kratším mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty a příletem na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. U letu zpět kromě mezipřistání v Abu Dhabí ještě krátce přistanete na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo. Přílet je na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip: letět s Etihad či nikoliv? Pakliže raději volíte vzrušující cestu s odletem z Milána a návratem do Vídně před odlety z Prahy, jsou tyto levné letenky do Thajska  jasnou volbou. Výpis dalších levných letenek do Bangkoku najdete zde.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur