levné letenky do USA

USA - levné letenky do New Yorku 9.990,- kč

Nahromadila se nám tady pěkná řádka akčních letenek do New Yorku, které je možno aktuálně objednávat a stojí za to si je nenechat uniknout. Minimálně nějaký tarif na letenky do USA se bude hodit snad každému zájemci o tento zaoceánský let. Nynější akční zpáteční letenky New York je možné zaknihovávat  již od ceny 9.990,- kč!

Tak a hurá na to! Prvně zmíněné akční letenky do New Yorku  za 9.990,- kč spadají pod lety aerolinek Delta Air Lines s odlety z Dublinu. Další možnost je objednat si levné letenky do New Yorku z Varšavy za 10.990,- kč (Air Berlin). Za částku 11.640,- kč je možné letět levně do New Yorku z Krakova, opět s Air Berlin.

Chceme letenky do New Yorku s odletem z Prahy? Můžete využít akční letenky New York s odletem z Prahy za 14.990,- kč v tarifu aerolinek Lufthansa. Poslední akční volbou můžou být levné letenky do New Yorku s odletem z Prahy v režii TAP Air Portugal za 15.150,- kč. Vše jsou to akční letenky.

Jak to vypadá s termíny? Pro lepší přehlednost zde nebudeme vypisovat konkrétní období, v kterém je možné absolvovat levné lety (při aktuální rezervaci), ty naleznete na konkrétních odkazech níže. Po kliknutí na odkaz se vám zobrazí akční kalendář pro zvolenou možnost, neváhejte!

- rezervace letenky New York - USA 9.990,- kč (z Dublinu, říjen - březen)

- rezervace letenky New York - USA 10.990,- kč (z Varšavy, listopad - březen)

- rezervace letenky New York - USA 11.640,- kč (z Krakova, listopad - březen)

- rezervace letenky New York - USA 14.990,- kč (z Prahy, listopad - únor)

- rezervace letenky New York - USA 15.150,- kč (z Prahy, září - březen)

American Airlines - USA - Texas - levné letenky Dallas z Prahy 12.299,- kč

Hurá do Texasu! I tak by se dal nazvat následující velmi zajímavý tip na levné letenky do amerického Dallasu, který lze objednávat přes český rezervační systém. Zaknihujte si levné letenky do Dallasu s odletem z Prahy a návratem do Vídně za skvělých 12.299,- kč včetně tax a poplatků a samozřejmě i zmiňované zpáteční letenky.

Na kdy objednávat? Tarif je dostupný pro levné lety do USA s odlety od října až do března 2014. Jako příklad rezervace levné letenky do USA (Dallas) jsme pro vás vybrali říjnové datum 16.10. - 30.10. Odkaz je na konci zprávy. Tarif režíruje letecká společnost American Airlines.

Popis letu - odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie s příletem na Dallas Ft Worth Intl, Dallas, USA. Zpáteční let vede ze stejného letiště s prvním mezipřistáním na letiště O Hare Intl Arpt, Chicago, USA a druhým na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo. Přílet je na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip: zvýhodněný tarif na levné letenky do Dallasu doporučujeme všem cestovatelům, kteří to nechcou mít daleko k místu odletu a z místa příletu. Poslední avizovaný slevněný tip na levné letenky Dallas tady byl v prosinci a nabízel let až ze vzdáleného Madridu, je tedy na vás, jestli si letenky objednáte ještě dokud jsou.

Online rezervace levné letenky Dallas (USA - Texas)

Virgin Atlantic Airways - USA - levné letenky do New Yorku 8.090,- kč

Po kratičké odmlce tu máme opět letenky do New Yorku pod deset tisíc korun a ještě nám zbyde nějaká ta malá rezerva. Avizujeme dnes spuštěný aktuální tarif levné letenky New York s cenou 8.090,- kč včetně tax a poplatků. Zvolíte li tyto akční letenky do USA, můžete si vybírat lety s odlety z Varšavy a návraty do anglického Manchesteru.

Dostupnost - nyní k volným termínům. Zaknihovávat levné letenky do New Yorku můžete na termíny od října 2013 až do 27. února 2014. Volných letenek je dostatek, stači si jen vybrat. Levné lety do New Yorku probíhají v tarifu britské letecké společnosti Virgin Atlantic Airways. Výběr letenek je možný z kalendáře s volnými lety, jelikož se jedná o akční letenky. Zobrazíte si jej klikem na odkaz pro rezervaci.

Popis tarifu - poletíte z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s mezipřistáním na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie a příletem na John F Kennedy Intl, New York, USA. Zpáteční let probíhá na stejné letové trase.

Pozor! Levných letenek do New Yorku je sice nyní dostatek, neznamená to ale, že budou v nabídce dlouho. Levné lety do USA, zvláště ty pod deset tisíc korun jsou zpravidla vyprodány během pár chvil.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

TAP Air Portugal - USA - levné letenky Praha - New York a zpět 12.490,- kč

Před deseti dny jste měli možnost zaknihovat si levné letenky do New Yorku od Tap Air Portugal sice s odletem z Prahy, ale návraty byly do Barcelony. Pakliže vám nevyhovovaly návraty do tohoto španělského města, můžete zvolit nový tarif od Tap Air Portugal na levné letenky do New Yorku z Prahy, s návraty do Prahy za cenu 12.470,- kč i s poplatky.

Termíny: pospěšte si, volných letenek ubývá. V současné době si můžete vybírat letenky do New Yorku z kalendáře na říjen a listopad, ale na říjen už jsou letenky do USA (New York) skutečně v omezeném počtu, jinak řečeno, spočítáte je na prstech jedné ruky.

Popis letu: poletíte s aerolinkami TAP Air Portugal z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Lisboa, Lisabon, Portugalsko a příletem na letiště Newark Liberty Intl Arpt, Newark, USA. Při zpátečním letu se rovněž zastavíte v Lisabonu, s příletem do Prahy.

Tip: tarif je určený hlavně letenkářům, kteří chtějí letět levně do New Yorku (USA) z Prahy a nevadí jim případné delší zdržení u mezipřistání (podle zvoleného data a doby letu). K levné letence doporučujeme projet nabídku zlevněného ubytování, nebo ubytování v akci v New Yorku (odkaz v pravém sidebaru).

Online rezervace levné letenky New York (USA)

alternativa: levné letenky do New Yorku od Lufthansy 13.900,- kč

United Airlines - USA - levné letenky Houston z Vídně 13.504,- kč

Nevadí vám případné přespání na letišti? Naplánujte si levný let do Texasu z Vídně! Přicházíme se zajímavou nabídkou na levné letenky do USA, tentokrát si můžeme objednávat levné letenky do texaského Houstonu s odlety z Vídně za cenu 13.504,- kč s taxami i poplatky. V ceně je zahrnut také zpáteční let z Houstonu do Vídně. Vypravuje aerolinka United Airlines.

Zvýhodněné lety do Houstonu tady máme asi jako šafránu, pojďme se tedy podívat podrobněji, na kdy je ideální objednávat levné letenky do Texasu. V současné době se vyplatí rezervace levné letenky do Houstonu na únorové termíny příštího roku (2014), lépe řečeno, letenky do USA (Houston) v tarifu United Airlines je možné zaknihovávat s odlety již od října 2013. Na konci zprávy najdete ukázku na únor.

Stručné informace k výhodnému letu do Ameriky (Houston) - odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na O Hare Intl Arpt, Chicago, USA (1h 45min) a příletem na George Bush Intercontinental, Houston, USA. Případně ani mezipřistání při zpátečním letu v Chicagu nemusí trvat dlouho (již od 1h 27min.

Tip: levné lety do Houstonu z dobře dostupné Vídně, nebo i jiných měst jsou k mání opravdu velmi málo, vyplatí se tedy okamžitě jednat. Bohužel to nejsou akční letenky s kalendářem, ale jen pár vybraných dat pro levný let v uvedeném měsíci, nicméně i přesto je volných levných letenek dostatek, tak neváhejte!

Online rezervace levné letenky Houston (Texas - USA)

- alternativa levných letenek do Houstonu z Prahy 14.480,- kč

TAP Air Portugal - USA - levné letenky do New Yorku z Prahy 10.790,- kč

Zajímavý tarif pro levné lety do USA z Prahy nyní nabízí portugalské aerolinie TAP Air Portugal. Za cenu 10.790,- kč včetně tax a poplatků tu máme levné letenky do New Yorku s odlety z Prahy a zpátečními lety do Barcelony. Jedná se o akční letenky, tak se na tarif TAP Air Portugal do Ameriky pojďme podívat podrobněji.

Dostupnost: nejsnadněji se vybírá levná letenka z letového kalendáře. Ani teď vás o tuto variantu rezervace levné letenky nepřipravíme. Nabízí se poměrně slušný počet volných termínů pro rezervaci levné letenky do New Yorku na začátek podzimu tohoto roku. Konkrétně se jedná o volné letenky do USA (New York) na říjen a listopad.

Stručný popis akčních letů na křídlech TAP Air Portugal - let tam i zpět má jedno mezipřistání. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká republika s mezipřistáním na Lisboa, Lisabon, Portugalsko a příletem na Newark Liberty Intl Arpt, Newark, USA. Zpáteční let ze stejného letiště s mezipřistáním na Porto Airport, Porto, Portugalsko a příletem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko.

Jak postupovat při výběru levné letenky do New Yorku v akčním tarifu TAP Air Portugal? Hned na konci této zprávy najdete odkaz, klikem na něj si zobrazíte aktuální kalendář s levnými letenkami pro toto období, volná data jsou označeny oranžově, klikněte pro zvolení na vámi vybrané datum a zaknihujte levnou letenku!

Online rezervace levné letenky New York (USA - Amerika)

Virgin Atlantic Airways - USA - levné letenky New York 8.990,- kč

Představujeme další akční letenky do New Yorku pod 9 tisíc kč v tarifu aerolinek Virgin Atlantic Airways, který naleznete v českém rezervačním systému. Čekáte ti ovšem lety z Prahy, budete zklamání. Levné letenky do New Yorku je možné nyní objednávat za cenu 8.990,- kč s odletem z polského Krakova a návratem do anglického Manchesteru.

Dostupnost: na konci této aktualitky klikněte na odkaz pro rezervaci, zobrazí se vám letový kalendář na lince Virgin Atlantic Airways pro objednání levné letenky do USA (New York) na období od 4. září až do 30. ledna 2014. Termíny na levné lety do New Yorku jsou však nyní v kalendáři (na lety tam) v listopadu, prosinci a lednu téměr kompletně vyprodány, ale může se ještě něco uvolnit. Kontrolujte akční kalendář.

Info k letu: lety jsou poměrně nenáročné. Odlétá se z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie a příletem na John F Kennedy Intl, New York, USA.

Jak se dopravit do Varšavy a z Manchesteru? Snadněji, než si myslíte. Do Varšavy je kromě vlaku také dobrý spoj s mezinárodní autobusovou jízdenkou Eurolines (rezervace jízdenky za pár stovek v pravém bloku stránek). Z Manchesteru je výhodný jednosměrný lowcost spoj do Prahy od aerolinek Easyjet.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Virgin Atlantic Airways - USA - Kalifornie - levné letenky Los Angeles z Prahy 12.860,- kč

Kdo čekal delší dobu letenky do Kalifornie z Prahy, nečekal nadarmo. Objevuje se nám totiž akční kalendář na levné letenky do Los Angeles s odletem z Prahy za cenu 12.860,- kč včetně tax a poplatků a samozřejmě i zpátečního letu z Los Angeles, který ale nevede do Prahy, nýbrž do anglického Manchesteru.

Kalendář, který nyní obsahuje levné letenky do Los Angeles (USA - Kalifornie) sice není přeplněn termíny, ale i přesto se dají levné letenky vybrat, zvláště pak, jestli chcete letenky levně do Los Angeles na říjen. Kalendář totiž obsahuje volné termíny přesně na tento měsíc. Lety probíhají v režii britského leteckého přepravce Virgin Atlantic Airways.

Stručné informace k letu do USA: poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s krátším mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (1h 55min) a příletem na Los Angeles Intl Arpt, Los Angeles, Spojené Státy Americké (USA). Zpáteční let z Los Angeles má mezipřistání ještě kratší (1h 30 min). Přilétá se na letiště Manchester Intl, Manchester, Velká Británie, Anglie.

Tip pro méně zkušené cestovatele: akční letenky s nejlepšími cenami jsou zpravidla rozebrány velmi rychle, nečekejte tedy dlouho, protože se běžně stává, že se vám tarif vyprodá před nosem. Jediné řešení je ihned po ověření ceny levné letenky do USA bookovat a zaplatit, pak už máte skoro stoprocentní jistotu, že vám výhodný tarif neuteče.

Online rezervace levné letenky Los Angeles (Kalifornie - USA)

USA - levné letenky do New Yorku 7.406,- kč

Můžeme se těšit s dalšího příchozího tipu, který nabízí doprodejové levné letenky do USA. V kombinaci dopravců LOT Polish Airlines a Virgin Atlantic Airways si nyní zaknihujeme zpáteční levné letenky do New Yorku za cenu 7.406,- s taxami i poplatky. Letenky jsou k dispozici s odletem z polské Varšavy a návratem do Manchesteru, nebo do skotského Edinburghu.

Termínů s levnými letenkami ve zmiňovaném tarifu skutečně není mnoho. Jako příklad bookingu levné letenky do New Yorku budiž uvedeno datum 15.5. - 25.5. s návratem do Manchesteru, případně na stejné datum s návratem do Edinburghu.

Jelikož jde o poslední levné letenky s uvedenou cenou, je velmi pravděpodobné, že za nedlouho již bude cena letenky podstatně vyšší. Potvrdíte-li si dostupnost letu a ceny, je více než nutné ihned bookovat letenky.

- online rezervace levné letenky New York (USA) - návrat do Manchesteru

- online rezervace levné letenky New York (USA) - návrat do Edinburghu

British Airways - USA - levné letenky Boston z Vídně 11.190,- kč

Přinášíme aktuální tip na levné letenky do Bostonu, hlavního města amerického státu Massachusetts za cenu 11.190,- kč včetně tax a poplatků s odlety z rakouské Vídně a návraty do skotského Edinburghu, odkud se s lowcost letenkou snadno a za pár kaček dopravíte zpět do naší republiky. Jedná se o akční letenky do USA v tarifu britského dopravce British Airways.

Pojďme se podívat na termíny. Zpáteční levné letenky do Bostonu za cenu 11.190,- kč s odletem z Vídně jsou aktuálně dostupné v letovém kalendáři, s dostupnými termíny v období od 7. května až do 30. října. Letenky do Bostonu na Srpen jsou momentálně zcela vyprodány, není ale dáno, že se nějaké to srpnové datum ještě neobjeví.

Popis trasy: odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (2 hodiny) a příletem na letiště Logan Intl Arpt, Boston, USA. Zpáteční let je stejný, ovšem s příletem nikoliv do Prahy, nýbrž na letiště Edinburgh Arpt, Edinburgh, Velká Británie, Anglie.

Tip: Jak už bylo zmíněno, pro dopravu ze skotska je nejideálnější varianta objednávka jednosměrné lowcost letenky Edinburgh - Praha, kterou si vyhledáte i přes náš vyhledávač letenek. Co se týká akce na levné letenky do Bostonu, nyní je nejlepší doba pro rezervaci. Vyberete si levné letenky z dostatku termínů bez nějakých velkých kompromisů a za příznivou cenu, doporučujeme!

Online rezervace levné letenky Boston (USA)