Delta Air Lines ⇆ USA - levné letenky Seattle z Vídně a Bratislavy 10.974,- kč

***update - odlety také z Bratislavy! - US Airways - duben až říjen*** Další pecka je na obzoru! Na konci roku se nám to jenom hemží cenovými raritkami. Dostali jste chuť k náštěvě největší metropole amerického severozápadu? Pak je právě teď ten správný čas objednat si levné letenky! Doslova v jednu chvíli se zrodili tři téměř totožné nabídky. Levné letenky do Seattlu - nejzdravějšího města USA, kam se opravdu zalevno dostaneme velmi sporadicky, se teď dají sehnat kolem 11 tisíc!

Využijte zajímavých tarifů z Rakouska, jenž se bleskově objevily v rezervačním systému hned u tří leteckých společností. Březen je ten vytoužený měsíc, kdy vám systém vyplivne levné letenky na severozápad USA (Seattle). Jedná se o spoje ve vybraných dnech (například 10.3. - 18.3. a různé termíny motající se kolem tohoto data. Obdobnou cenu má Delta Airlines, British Airways i španělská Iberia.

Bližší informace k letenkám na sever Ameriky. Doporučujeme si kliknout na příkladový odkaz a prohlédnout si detaily letu. Mnohdy pod stejným termínem během chvíle naleznete odlišné aerolinky. Třeba lety do Seattlu s British Airways vedou jenom přes Londýn, kdežto Delta to má ještě přes Madrid a Chicago.

Denně monitorujeme chybné tarify, různé akce a slevy leteckých společností, abychom vám mohli předkládat opravdu ty nejideálnější cenové podmínky letů. Jen námatkou, abyste vytušili, jak cenné jsou tyto levné letenky Seattle mrkněte všude kolem, za kolik ze dali rezervovat v minulosti. Budete pátrat zajisté hodně dlouho a najdete toho pramálo. Tak proč si nechat utéci tuto letenkovou příležitost z Vídně. V prodeji jen do vyprodání, neváhejte ani minutu!

⇆ Seattle - USA (z Vídně) 10.974,- kč rezervace

⇆ Seattle - USA (z Bratislavy) 10.999,- kč kalendář