Aegean Air ⇆ Egypt - levné letenky Borg El Arab, Sharm El Sheikh z Prahy 3.102,-

Nejen fanoušci staré egyptské mytologie jsou v pozoru po avizování akčních letenek do Egypta! Oblíbená turistická země v severovýchodní Africe je na dosah za slušné peníze při odletech z Prahy. Zpáteční levné letenky jsou k mání už za 3.102,- kč do dvou letovisek. Jednotná cena platí pro letenky do Sharm El Sheik a Borg Al Arab.

Dostupnost: Levné letenky do Egypta od řecké letecké společnosti Aegean Air mají i kalendáře. Letenky do Borg El Arab objednávejte na termíny od 19. července 2015 až do 22. října 2015. Letenky do Sharm El Sheik z Prahy jsou dostupné už na jaro! Termíny od 18. května až do 13. října 2015. Výhodná cena pramení z doprodeje, jde tak o omezené kapacity.

Levné letenky Egypt - informace k letu: Spoje vypravují řecké aerolinie, tudíž i přelet bude přes řecké město a tím jsou Atény. Odlétá se z letiště Václava Havla - Praha (Česko), s mezipřistáním na letišti Atény - Eleftherios Ven... (ATH) (Řecko) - cca 3 hodinky. Přílet je na letiště Sharm El Sheik  Ophira Arpt (SSH) - Egypt. Zpáteční lety z Egypta do Prahy jsou v ceně.

Tip: Levné letenky do Egypta z Prahy nekoupíte každý den. Nejčastěji nabízejí akce cestovky ovšem né na samotné letenky, nýbrž i na ubytování. To však značně celý zájezd prodraží. Individuální objednávka letenky a ubytování tak výjde levněji. Otázku noclehu řešte přes server booking.com.

⇆ Borg El Arab - Egypt (z Prahy) 3.102,- kč kalendář

⇆ Sharm El Sheik - Egypt (z Prahy) 3.102,- kč kalendář