levné letenky Filipíny

TIP! Kuwait Airways - Filipíny - levné letenky Manila (a zpět) 11.690,- kč

TIP! Kuwait Airways - Filipíny - levné letenky Manila (a zpět) 11.690,- kč

Přírodní krásy, exotika, půvabné pláže a historické památky, to jsou hlavní poutače dobrodruhů chtějíc se vydat na Filipíny. Zajistěte si takovou cestu díky levné letence! Aktuálně se vyplatí letět s Kuwait Airways s odletem z německého Frankfurtu. Zpáteční letenka Manila je nyní v akci a výjde jen na 11.690,- kč. Alternativa k dispozici!

HIT! Air China - Filipíny - levné letenky Manila (zpáteční) 9.690,-

HIT! Air China - Filipíny - levné letenky Manila (zpáteční) 9.690,- kč

Tak to je paráda! Jen těžko se dá uvěřit, že až na vzdálené Filipíny se dá dostat letecky pod 10 tisíc korun. Ano, už jsme tu měli levnější letenky na Filipíny. Odlétat z Lucemburku se nám ale chtělo méně než nyní. Proč? Extra levné letenky Manila s cenou 9.690,- kč jsou dostupné z Londýna, což je perfektní místo odletu, dostaneme se tam z Brna, Prahy a Ostravy za bakšiš.

TIP! Oman Air - Filipíny - levné letenky Manila (zpáteční) 8.490,-

TIP! Oman Air - Filipíny - levné letenky Manila (zpáteční) 8.490,- kč

Vstupenka na Filipíny? Poměrně náročnější let na Filipíny vykoupený bezva cenou 8.490,- kč produkuje Oman Air za spolupráce Luxair, stejně jako včera u letenek do Thajska. Letenky do Manily v akci za osm a půl tisíce korun jsou v systému k dispozici při odletu z Lucemburku (snadný a levný spoj z Prahy s RegioJet) a návratu do Německa - Frankfurtu.

MEGAHIT! China Southern Airlines - Filipíny - levné letenky Manila z Prahy (zpáteční) 10.990,- kč

MEGAHIT! China Southern Airlines - Filipíny - levné letenky Manila z Prahy (zpáteční) 10.990,- kč

Dobře se usaďte, tohle vás dostane! Nejednomu cestovateli se totiž podlomí kolena při zjištění, že v častém hledáčku dobrodruhů se teď dají sehnat letenky na Filipíny za úžasných a revolučních 10.990,- kč. Akční letenka do hlavního města Manily je navíc za tuto parádní cenu dostupná při odletu a návratu z Prahy. Letět z Česka a zaplatit 11 tis? To je sen!

Saudi Arabian - Filipíny - levné letenky Manila 10.902,- kč

akce letenky Filipíny - Manila se Saudi Airlines za 10.902,- kč

Říkat si cestovatel a minout Filipíny, to nejde dohromady. Vyřešit rozhodování by vá mohla usnadnit arabská aerolinka Saudi Arabian Airlines. Ptáte se jak? Po lednové hozené rukavici od Qatar Airways (Manila za 10.817,- kč) se objevuje další a vy tak máte druhou možnost na objednávku letenky na Filipíny, konkrétně do Manily s cenou pod 11 tisíc.

Qatar Airways - Filipíny - levné letenky Manila (a zpět) 10.817,- kč

akce letenky Asie - Filipíny - Manila 10.817,- kč

Nedovolíme vám cestovat draze! Nepodléhejte panice jakmile zjístíte, že se vaše akční letenka bleskově vyprodala. Častokrát se rozhodne konkurenční dopravce pro alternativu, jako to bylo u letů na Filipíny od Oman Air. Akce z minulého týdne má svého nástupce v podobě levných letenek do Manily od Qatar Airways za lákavou cenu 10.817,- kč.

Oman Air ⇆ Filipíny - levné letenky Manila (zpáteční) 10.290,- kč

akce letenky Filipíny - Manila z Milána za 10.290,- kč
Na cestě na Filipíny v minulém měsíci jednoznačně kralovala německá letecká společnost Air Berlin. Obrovský zájem vzbudil tarif s levnými letenkami do Manily za 10.290,- kč s odletem z italského Milána, o čemž svědčil i bleskurychlý výprodej spoje. Začátek prosince je v duchu stejné ceny. Tentokrát letenky na Filipíny z Milána vypravují kvalitní aerolinie Oman Air!

Air Berlin ⇆ Filipíny - levné letenky Manila (zpáteční) 10.290,- kč

akce letenky Filipíny - Manila z Berlína

I třetí největší zemi na světě lze navštívit letecky za sumu, která dříve byla jen zbožným přáním. Netušíte o který stát jde? Jsou to ze 7107 ostrovů tvořené Filipíny! Jen 10.290,- kč stačí k rezervaci letenek do Manily z italského Milána, jenž je dostupné tam a zpět z Ostravy a Prahy již za neuvěřitelných 610,- kč. Leťte si odpočinout na vysmáté a přívětivé Filipíny!

China Southern Airlines ⇆ Filipíny - levné letenky Manila 9.034,- kč

akce letenky Filipíny - Manila z Říma

Cestovatelská revoluce na obzoru. Letenky na oblíbené Filipíny nejen že jsou dostupné v akci, k původnímu tarifu do Manily od China Southern Airlines z Berlína za 11.791,- kč přibyl tarif levnější ještě skoro o tři tisíce. Leťte z Říma a objednejte si aktuálně nejlevnější letenky na Filipíny za úžasných 9.034,- kč včetně poplatků. V ceně máte i zpáteční let!

China Southern ⇆ Filipíny - levné letenky Manila (zpáteční) 11.791,- kč

akce letenky Filipíny - Manila

V této době unikátní nabídku s letenkami na Filipíny vytvořila čínská letecká společnost China Southern Airlines. Téměř po půlroce po vyprodaných letenkách od Saudi Arabian Airlines se objevuje lákavá akce na zpáteční let do Manily za cenu 11.791,- kč. Co proto udělat? Stačí letět z dobře dostupného Berlína. Celkové cestovní náklady na Filipíny vám to zvedne jen minimálně.