levné letenky Filipíny

Saudi Arabian - Filipíny - levné letenky Manila 10.902,- kč

akce letenky Filipíny - Manila se Saudi Airlines za 10.902,- kč

Říkat si cestovatel a minout Filipíny, to nejde dohromady. Vyřešit rozhodování by vá mohla usnadnit arabská aerolinka Saudi Arabian Airlines. Ptáte se jak? Po lednové hozené rukavici od Qatar Airways (Manila za 10.817,- kč) se objevuje další a vy tak máte druhou možnost na objednávku letenky na Filipíny, konkrétně do Manily s cenou pod 11 tisíc.

Qatar Airways - Filipíny - levné letenky Manila (a zpět) 10.817,- kč

akce letenky Asie - Filipíny - Manila 10.817,- kč

Nedovolíme vám cestovat draze! Nepodléhejte panice jakmile zjístíte, že se vaše akční letenka bleskově vyprodala. Častokrát se rozhodne konkurenční dopravce pro alternativu, jako to bylo u letů na Filipíny od Oman Air. Akce z minulého týdne má svého nástupce v podobě levných letenek do Manily od Qatar Airways za lákavou cenu 10.817,- kč.

Oman Air ⇆ Filipíny - levné letenky Manila (zpáteční) 10.290,- kč

akce letenky Filipíny - Manila z Milána za 10.290,- kč
Na cestě na Filipíny v minulém měsíci jednoznačně kralovala německá letecká společnost Air Berlin. Obrovský zájem vzbudil tarif s levnými letenkami do Manily za 10.290,- kč s odletem z italského Milána, o čemž svědčil i bleskurychlý výprodej spoje. Začátek prosince je v duchu stejné ceny. Tentokrát letenky na Filipíny z Milána vypravují kvalitní aerolinie Oman Air!

Air Berlin ⇆ Filipíny - levné letenky Manila (zpáteční) 10.290,- kč

akce letenky Filipíny - Manila z Berlína

I třetí největší zemi na světě lze navštívit letecky za sumu, která dříve byla jen zbožným přáním. Netušíte o který stát jde? Jsou to ze 7107 ostrovů tvořené Filipíny! Jen 10.290,- kč stačí k rezervaci letenek do Manily z italského Milána, jenž je dostupné tam a zpět z Ostravy a Prahy již za neuvěřitelných 610,- kč. Leťte si odpočinout na vysmáté a přívětivé Filipíny!

China Southern Airlines ⇆ Filipíny - levné letenky Manila 9.034,- kč

akce letenky Filipíny - Manila z Říma

Cestovatelská revoluce na obzoru. Letenky na oblíbené Filipíny nejen že jsou dostupné v akci, k původnímu tarifu do Manily od China Southern Airlines z Berlína za 11.791,- kč přibyl tarif levnější ještě skoro o tři tisíce. Leťte z Říma a objednejte si aktuálně nejlevnější letenky na Filipíny za úžasných 9.034,- kč včetně poplatků. V ceně máte i zpáteční let!

China Southern ⇆ Filipíny - levné letenky Manila (zpáteční) 11.791,- kč

akce letenky Filipíny - Manila

V této době unikátní nabídku s letenkami na Filipíny vytvořila čínská letecká společnost China Southern Airlines. Téměř po půlroce po vyprodaných letenkách od Saudi Arabian Airlines se objevuje lákavá akce na zpáteční let do Manily za cenu 11.791,- kč. Co proto udělat? Stačí letět z dobře dostupného Berlína. Celkové cestovní náklady na Filipíny vám to zvedne jen minimálně.

TIP! Qatar Airways ⇆ Filipíny - levné letenky Luzon Island (zpáteční) 9.925,- kč

akce letenky Luzon island - FilipínyTo tady ještě nebylo! Daleké Filipíny pod 10 tisíc korun, tohle není kec! Vypravit se na největší ostrov Filipín lákají Qatar Airways. Premiérově se na trhu objevují akční letenky na Luzon Island a navíc za neopakovatelných podmínek. Cena za obousměrný spoj vyjde jen na pouhých 9.925,- kč, rozhodnete-li se letět z perfektně dostupného italského Milána.

Saudi Arabian Airlines ⇆ Filipíny - levné letenky Manila (a zpět) 11.684,-

akce letenky Manila - FilipínySmaragdové moře s korálovými útesy a liduprázdnými plážemi, aktivní sopky, starodávné španělské katedrály, to vše nabízí Filipíny, kam se můžete dostat i vy a nebudete přitom muset ani utratit za cestu horentní sumu. Jak na to? Kupte si výhodnou letenku do Manily v akci  s cenou 11.684,- kč od Saudi Arabian Airlines.

China Southern ⇆ Filipíny - levné letenky Manila z Prahy (a zpět) 12.889,- kč

akce letenky Manila - FilipínyZa málo peněz hodně muziky aneb vyždímejte ze své dovolené maximum! Krajina jako z pohádky vás čeká na ostrovních Filipínách. Exotika plná barev, pláže s malebným pískem a průzračně čistá voda. To vše jen za 12.889,- kč! Necelých třináct tisíc vám stačí k objednání zpáteční levné letenky na Filipíny. Poletíte z české metropole.

Turkish Airlines ⇆ Filipíny - levné letenky Manila (zpáteční) 9.113,- kč

akce letenky Manila - Filipíny z ItálieRadost nám dělá Turkish Airliines. Turecká oblíbená aerolinka si připisuje husarský kousek. Pár dnů po zveřejnění dlouho očekávaných levných letenek do filipínské Manily z Prahy, jenž si připsala za 12.935,- kč letecká společnost China Southern Airlines se na spoji na Filipíny dostává prostor pro ještě další snížení ceny.

Sledujte nás na sociálních sítích

 

 Google+