★ ★ ★ Nenechte si uletět již žádnou akci ★ ★ ★ sledujte nás na facebooku

Top akce: Seattle - 11 390Kč | New York - 10 990Kč | Kreta - 2 620Kč |
Maledivy - 11 524Kč | Kyjev - 2 866Kč | Moskva - 3 755Kč | Tel Aviv - 3 590Kčlevné letenky Brazílie

Milujete Jižní Ameriku? Co takhle si tam zaletět? Po nedávno promovaných obousměrných letenkách do Argentiny z Prahy za deset tisíc korun českých si italská aerolinka Alitalia připravila ornou půdu pro návštěvu sousední Brazílie. Zvolit si lze hned levné letenky do dvou nejoblíbenějších brazilských letovisk. Do Rio de Janeiro a Sao Paulo.

Tak a jdeme na to! Nebudeme vás dále napínat. Cena za letenky do Sao Paulo i Rio de Janeiro z Prahy včetně zpáteční cesty z Brazílie do Prahy se teď v akci pohybuje na částce 10.278,- kč. Lákavé, co říkáte? Vždyť obvyklá akční letenka Praha - Brazílie a zpět vychází někde od 14 tisíc. Další odstavec nám odpoví v otázce dostupnosti.

Volné termíny a jak na ně? Akční letenky do Brazílie v zastoupení Rio de Janeiro, potažmo Sao Paulo mají odlišnou dostupnost. Levné letenky Rio de Janeiro v kalendáři bookujte na datumy od 19. května do 8. června 2015. Levné letenky Sao Paulo od 10. května do 22. června 2015. Nízká cena je důsledkem výprodeje posledních volných termínů, které jsou zvláště v případě letenek do Ria dostupné jen ve velmi omezeném počtu.

Odhalme si i technické aspekty letu Alitalia z našeho hlavního města do Brazílie. Čeká nás několik dlouhých mezipřistání či nikoliv? Ani náhodou. Linka z letiště Praha (PRG) - Česko, vede jen přes italský Řím, kde je čekačka na letišti  u mezipřistání podobně krátká jako u běžného evropského dovolenkového letu.

Tip: Co jste už u nás z kategorie nejlevnější letenky do Brazílie mohli ukořistit za tip v minulosti? Tak například nás do kolen naposledy poslala španělská Iberia s lety kolem šest a půl tisíce kč, to se ale určitě netýkalo odletů z české metropole. Dá se tak říct, že tarif neměl a nemá konkurenci. Stihnete objednat včas? Poslední volné termíny dojdou co nevidět.

⇆ Rio de Janerio - Brazílie (z Prahy) 10.278,- kč kalendář

⇆ Sao Paulo - Brazílie (z Prahy) 10.278,- kč kalendář

Na konci nového roku se nám objevil ještě jeden chybný tarif španělských aerolinek Iberia a tak si jako opožděný vánoční dárek můžeme nadělit cestu do Jižní Ameriky doslova za hubičku.

Máte na výběr z levných letenek do tří zemí v Jižní Americe. Senzačních 6.499,- teď stojí spoj do Brazílie v podání Sao Paulo. Z výběru do Brazílie si taky zarezervuje ještě lety do Rio de Janeiro za 6.746,- kč. Je možné si taky počíhat na levné letenky do Argentiny, Buenos Aires vás výjde na skělých 7.561,- kč. Poslední z trojlístku je Peru. Letenky Lima pořídíte za 10.290,- kč.

Nepřehléděte: Odlety jsou uskutečňovány z letiště v Madridu s přílety do německého Berlína. Tarif dopravce Iberia bude v platnosti pouze do opravení. Není možno si tak nárokovat tuto letenku i s odstupem času.

⇆ Sao Paulo - Brazílie 6.499,- kč rezervace

⇆ Sao Paulo - Brazílie 6.832,- kč rezervace

⇆ Rio de Janeiro - Brazílie 6.746,- kč rezervace

⇆ Rio de Janeiro - Brazílie 7.073,- kč kalendář

⇆ Buenos Aires - Argentina 7.561,- kč rezervace

⇆ Buenos Aires - Argentina 8.034,- kč kalendář

⇆ Peru - Lima 10.290,- kč rezervace

Přichází hit tohoto týdne s jihoamerickým nádechem! Na poli levných letů se dnes objevilo několik lukrativních tarifů vedoucích do Brazílie z Prahy se zpáteční letenkou již od 9.444,- kč. Vybrat si můžete ze dvou brazilských měst - Rio de Janeiro a Sao Paulo. Za tuto částku se nabízí multicity lety se zpátečním cestou z okolních jihoamerických zemí, čtěte dále a dozvíte se více.

Ústřední roli tu hrají tři fakta. Letenky do Jižní Ameriky kolem 10-ti tisíc kč, odlety z naší metropole a taky multicity spoje. Podívejme se na ně drobnohledem. Za uvedenou cenu 9.444,- kč si zarezervujete levné letenky do Sao Paula (případně Rio de Janeiro) se zpátečním letem z Panama City. Je libo zpáteční let z Argentiny? Není problém, doplatíte si jen cca 400,- kč a vracíte se z Buenos Aires. Za nepatrný příplatek se nabízí poslední volba - zpáteční let z Kolumbie (hlavní město Bogota).

Tip: Tyto multicity levné letenky do Brazílie v podání měst Rio de Janeiro a Sao Paulo mají pod svými křídly španělské aerolinie Iberia. Jednotlivé možnosti levných letů najdete konkrétně rozepsány níže. Termíny jsou od již od tohoto měsíce! 16. listopad 2014 až 31. březen 2015. V nabídce pouze do ukončení prodeje!

⇆ Sao Paulo - Brazílie (zpět z Panamy) 9.444,- kč kalendář

⇆ Rio de Janeiro - Brazílie (zpět z Panamy)  9.444,- kč kalendář

⇆ Sao Paulo - Brazílie (zpět z Argentiny)  9.845,- kč kalendář

⇆ Rio de Janeiro - Brazílie (zpět z Argentiny)  10.045,- kč kalendář

⇆ Sao Paulo - Brazílie (zpět z Kolumbie)  10.145,- kč kalendář

⇆ Rio de Janeiro - Brazílie (zpět z Kolumbie)  10.245,- kč kalendář

Zaleťte si z Prahy do největšího a nejbohatšího města Latinské Ameriky. S americkou leteckou společností Delta si můžeme objednat doprodejové letenky do Sao Paula v Brazílii s odletem z Prahy. Zpáteční spoje Sao Paulo jsou opět k mání po delší době, kdy nás naposledy potěšila v srpnu španělská aerolinka Iberia. V těchto dnech si rezervujete zpáteční letenky do Brazílie za 14.490,- kč.

Dostupnost: Akce vyplývá z výprodeje letenek, jenž se zaměřuje na zimu. Konkrotně lze Bukovat obousměrné levné letenky Sao Paulo na období od 2. prosince 2014 až do 29. března 2015. Dovolujeme si upozornit, že tyto lety mají platné ceny jen do stažení z nabídky dopravcem. Nedivte se proto, budete-li na aktualitu reagovat s odstupem času a termíny se budou objevovat už pouze jako nedostupné.

Specifikace akčního letu do Brazílie: Na tarifu se kromě aerolinek Delta Airlines podílí také letetecká společnost Air France, pojďme se podívat na detaily. Právě se zmiňovaným francouzským dopravcem zahájíme let na letišti Praha (PRG) s mezipřistáním v Paříži a následným v New Yorku, kde si prozkoumáte měto při platnosti ESTA karty. Z New Yorku už letíte s Deltou na letiště Sao Paulo. Stejně se dopravíte i zpět.

Tip: Jak se nenechat napálit a neplatit zbytečně přemrštěnou sumu za letenky? K tomu vám dopomůže náš pravidelný monitoring levných letů. Kdo se trošičku vyzná, určitě už pochopil, že ceny během roku různě kolísají, stejně jako například tyto levné letenky do Sao Paula. Přehled posledních tipů cílených na Brazílii najdete tady.

⇆ Sao Paulo - Brazílie (z Prahy) 14.490,- kč kalendář

Konec roku strávený v Jižní Americe? Díky tarifu nizozemské KLM dostává tato myšlenka reálné obrysy, protože samozřejmě vycházíme z předpokladu, že nebudeme muset šahat hluboko do kapsy. Jsou tu levné lety do Brazílie! Pravidelní čtenáři si možná pamatují letenkový megahit s praporem Iberia, od té doby už ale uplynul nějaký ten pátek a tak je nejvyšší čas na nový cestovatelský podnět.

Zaměříme se tedy na akci zmíněného dopravce KLM. Dneškem připadají v úvahu nové akční letenky kam jinam, než do Rio de Janiero. Kromě Ria se dá letět výhodně ještě do města Brasilia, ale o tom až příště. Letenky do Rio de Janeiro jsou teď k dostání za 13.990,- kč, poletíme-li z německého Berlína (obousměrná linka).

Dostupnost: Na začátku byla řeč o levných letech do Brazílie na konci roku, co si tedy pod tím představit? Je to jednoduché, levné letenky v tomto tarifu si totiž zabukujete pouze na listopad a prosinec 2014 a to ještě na vybrané dny. Na druhou stranu vám toto usnadní letenkový kalendář online ukazující stav volných míst. Nutno podotknout, že v prosinci jsou zahrnuty pouze termíny v první polovině měsíce. Let na vánoce tady z tohoto důvodu nenajdete.

Specifikace letu: Na letu do brazilského Rio de Janeiro se podílí kromě aerolinek KLM podílí také francouzský gigant Air France, jenž zastřešuje lety zpět. Letí se s KLM z airport Berlín Tegel Airport (TXL) - Německo, přes Amsterdam Schiphol Arpt (AMS) Holandsko (stop cca 3 hodinky) a příletem na Rio De Janeiro  Rio Internacion... (GIG) - Brazílie. Zpátky z Ria letíte s Air France přes Paříž Paříž Charles De Gaul... (CDG) a příletem opět do Berlína.

Tip: Máte rádi přehled v cenách a naopak neradi přeplácíte zbytečně? Ano, to slovo je tady na místě, protože neinformovanost může jakoukoliv leteckou cestu značně prodražit. Je-li váš zájem přímo o levné letenky do Brazílie, doporučujeme nahlédnout do této sekce a mrknout na poslední příspěvky. Veškeré ostatní destinace mapujeme nejen zde na těchto stránkách, ale dozvíte se o nich okamžite i na našem facebooku, stačí si nás přidat do oblíbených. Levným letům zdar!

⇆ Rio de Janeiro - Brazílie 13.917,- kč kalendář

Let do španělského letoviska Malaga v příštím roce lze okořenit výhodným letem do Jižní Ameriky. Díky tomu se vám naskytne šance na zarezervování zpáteční akční letenky do Brazílie za bezkonkurenčních 7.790,- kč. Proč si tak nedopřát za cenu pod 8 tisíc ještě výlet na americký kontinent. Cílem bude největší město Latinské Ameriky - brazilské Sao Paulo. Ani cesta zpět nebude nudná, končit totiž budete v belgickém Bruselu!

Dostupnost: Zpáteční levné letenky do Sao Paulo spadají pod akci aerolinek Iberia, které sice příliš neoplývají velkým komfortem, nahrazují to však občas drtivě nízkou cenou, jako v tomto případě. Nahlédněme pod pokličku volných termínů. Součastí akce je kalendář zahrnující v sobě volné kapacity v období 1. březen 2015 až 27. květen 2015, takže létat do Brazílie za tuto cenu při aktuální rezervace se dá vesměs na jaře.

Popis tarifu: Na levných letenkách do Sao Paula se kromě Iberie podílí i další dvě letecké společnosti. Jsou to Magenta Air a LAN Airlines. Z Malagy letíte k mezipřistání v Madridu, poté pokračujete do Sao Paula. Podstatná informace, zpět neletíte z tohoto města, ale z peruánské Limy.

Tip: Badatelé a dobrodruzi si příjdou na své. Levné letenky v podání dopravce Iberia nyní otevírá brány k hodně vzrušující cestě z Evropy do Ameriky. Absolvujete-li tento let, zaručujeme vám, že zaručeně zapomenete na starosti všedních dní a to vše za hodně lákavou cenu!

⇆ Sao Paulo / Lima 7.790,- kč kalendář

Letošní cesty do Brazílie se odehrávají v duchu fotbalového mistrovství světa. Jaké jsou nynější vyhlídky letět co nejlevněji? Jedno z měst dějiště konání MS 2014 ve fotbale je i brazilské hlavní město Brasilia. Jaká je situace pro objednání levné letenky s ohledem na časovou tíseň? Minimálně inspiraci přináší francouzská letecká společnost Air France.

Poměrně mladé město Brasilia s úchvatnou architektonickou kultúrou patřící mezi chráněné památky UNESCO se nabízí za historicky nejlepší podmínek. Jsou tu totiž obousměrné levné letenky Brasilia z Prahy za 13.190,- kč a to je cena, které pokoří cenou i poslední výhodné lety do tohoto brazilského města ze Stuttgartu (13.744,- kč).

A nyní už se dostáváme k samotnému středobodu priorit pro rezervaci levné letenky do Brazílie a tím je dostupnost volných datumů. Abyste se zorientovali, vězte že je k mání kalendář a v něm termíny od 14. dubna do 13. října 2014. Kalendář s akčními letenkami Brasilia jsou pod linkem na konci článku. Dovolujeme si také připomenout období konání fotbalového MS od 12.6. do 13.7. i přímo v tomto hlavním městě Brazílie.

Máte na cestu náročnější požadavky? Pak by vám akční letenky do Brasilia s Air France mohly vyhovovat. Ptáte se proč? Linka kromě historicky nejlepší ceny, odletu z letiště Praha včetně zpáteční cesty obsahuje pouze jedno kratší mezipřistání na Paříž Charles De Gaule... (CDG) Francie (2 až 4 hodiny) s příletem na letiště Brasilia Intl A... (BSB) Brazílie. Zpáteční let z Brasilia vede opět do Prahy.

Tip: Jelikož se akce vyjímá, můžeme se stoprocentní jistotou říci, pakliže promeškáte aktuální akční letenky do metropole Brazílie z našeho hlavního města za cca 13 tis kč, na další si počkáte pěknou řádku dnů. Při návštěvě města nevynechejte Palácio do Planalto, Paranoá Lake, další. Jiné alternativy letenek na chystající se fotbalové MS 2014, které už je za dveřmi, vám poradíme na facebooku.

⇆ Brasilia - Brazílie z Prahy 13.190,- kč kalendář

Dnes nenecháme chladnými ani turisty zaměřující svůj hledáček na levný let do Brazílie. Nečekejte letenky do Rio de Janeiro s termíny na blížící se MS ve fotbale, to si necháme na příště. Naopak jako na ruku jde tip na akční letenky do Salvadoru, třetího největšího města Brazílie, které po dlouhou dobu vykonávalo úlohu hlavního města tohoto jihoamerického státu.

Co je pro vás přichystáno? Jsou to zpáteční levné letenky Salvador (celým názvem São Salvador da Bahia de Todos os Santos), zvané taky jako "město štěstí" s odletem z dánské Kodaně a příletem do rakouské Vídně. Cena za letenky je stanovena na částce 12.716,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Poutavá nabídka na levné letenky do Brazílie s místem příletu do Salvadoru vzešla ze spojů brazilské letecké společnosti TAM Linhas Aereas, která ve spolupráci ze SAS Scandinavian Airlines a Austrian Airlines připravila takto výhodné letenky k dostání přes cz systém. Cestovní období zahrnuje lety do Salvadoru od 19. listopadu 2014 do 25. února 2015.

Informace k cestě do Brazílie: Lety do brazilského Salvadoru podmíňují lety s dvěma mezipřistáními a to na letišti Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo a druhým na Guarulhos Arpt, Sao Paulo, Brazílie. Stejně i zpět s příletem do Vídně místo Kodaně.

Tip: Nenechte se odradit odlety z relativně vzdálené Kodaně. Jednosměrnou letenky si totiž zabukujete už za dvanáct stovek i s poplatky. Dopravit se z Vídně umožňuje několik možností dopravy. Pro bližsí info, či konkrétní pomoc s rezervací levné letenky nás neváhejte požádat na facebooku, nebo v diskusním fóru.

↔ Salvador de Bahia - Brazílie 12.716,- kč kalendář

Příval chybných tarifů do Ameriky ze stáje Iberia dnes završíme tím nejvypečenějším kouskem a to letenkami do Jižní Ameriky a teď se posaďte, zpáteční lety jsou dostupné už za 5.560,- kč. Nevěříte? Nevěřte, ale pak se vám taky může stát, že už na vás nevýjde žádný kousek a to by byla hrozná škoda, považte.

Kam se tedy podíváme? O Rio jsme vás informovali už ráno. Nejlevnější letenky v kategorii Jižní Amerika teď však zaujímají lety do brazilského Sao Paula 5.560,- kč (dostupné v systémech pelikán i letuška) odkazy na přímé rezervace a kalendáře najdete níže. Po dlouhé době jsou tu i levné letenky do Peru v zastoupení hlavního města Lima s cenou 7.461,- kč. Konečně si velmi výhodně objednáme i letenky do Kolumbie a to do Bogoty, cena je pouhých 8.432,- kč. Částka 12.809,- kč skýtá možnost letět levněji do Ekvádoru v podobě metropole Quito.

Nabídek je tolik a času málo, nebudeme zde rozepisovat detailní cestovní podmínky, ale jen ve stručnosti. Odlétá se z Malagy a přilétá do Paříže. Na to ideálně pasuje lowcost z Prahy od aerolinií Smartwings za 4.980,- kč. Případně lze letět levně z Bratislavy nebo Norimberku. Bookovat levné letenky do Jižní Ameriky je nutné pouze dnes, potažmo co nejdříve (vzhledem k již opraveným cenám). Termíny nejpozději do 11. prosince s délkou pobytu max. 3 měsíce.

↔ Sao Paulo - Brazílie 5.560,- kč kalendář rezervace

↔ Rio de Janeiro/Sao Paulo - Brazílie 5.753,- kč rezervace

↔ Sao Paulo/Rio de Janeiro - Brazílie 6.205,- kč rezervace

↔ Lima - Peru 7.461,- kč rezervace

↔ Bogota - Kolumbie 8.432,- kč rezervace

↔ Santiago de Chile - Chile 10.945,- kč rezervace

↔ Quito - Ekvádor 12.809,- kč rezervace

přípojový let: ↔ Malaga - Španělsko z Prahy 4.988,- kč rezervace

***Doplněn přípojový let Praha - Malaga - Paříž***

Jednou za čas se na poli levných letenek objeví šance letět za takové peníze, které se vám budou zdát doslova neuveřitelné. Je to díky chybným tarifům, které než aerolinky stihnou opravit, uloví nemalá řádka cestovatelů. Peckou měsíce března se stává chybný spoj na levné letenky do Brazílie s cenou a teď se podržte 6.142,- kč včetně zpátečního letu, tax a poplatků!

Řekli byste, že takto levné letenky musí oslovit každého? Nízkou cenou bezesporu ano, avšak jako šité na míru jsou pro zájemce chtějíc letět do Rio de Janeiro s požadavkem procestovat toho co nejvíce. Odlety do Ria jsou totiž ze španělského přístavního města Malaga s návratem do Paříže. Buďte si jisti, že v tuto chvíli vám výhodnější open jaw letenky nenabídneme.

V případě takto levné letenky do Rio de Janeiro bychom se mohli odprostit od toho, že linka spadá pod ne příliš oblíbeného španělského leteckého přepravce Iberia, navíc jsou tu i další nepřehlédnutelná pozitiva. Nejedná se totiž o ojedinělý vybraný termínek, nýbrž o letenky s výběrem přímo z kalendáře. Nabízí se rozmezí od 4. dubna až do 27. června 2014 (odkaz na kalendář na konci článku).

Mrkněte také na bližší informace k letu s Iberia do Brazílie. Linka je velmi pohodová. Odlétá se z letiště Malaga Arpt, Malaga, Španělsko s krátkým mezipřistáním na Barajas Arpt, Madrid, Španělsko, odtud již do Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie. Stejná zastávka vás čeká na zpáteční cestě, přílet už je ovšem směřován na letiště Orly Arpt, Paříž, Francie.

Tip: Tento tip na levné letenky do Brazílie je zatím největší peckou letošního roku, doporučujeme ji však zkušeným cestovatelům. Rozhodnou-li se pro tento let i ti méně zkušenější, napovíme vám, že dopravit se do Malagy i z Paříže není nic cenově náročného. Poradit jak na to vám můžeme na našem facebooku, stačí napsat. K dispozici pouze dostažení z nabídky, nečekejte s rezervací ani minutu! Pro jiné varianty navštivte odkaz "přehled levných letenek do Brazílie".

↔ Rio de Janeiro - Brazílie 6.142,- kč rezervace

↔ Rio de Janeiro - Brazílie - přehled všech tipů zde

↔ Malaga - Španělsko z Prahy 4.988,- kč rezervace

Jak cestovat levně a jednoduše do Brazílie? Nejste-li vyznavači složitých tarifů s dalekými místy odletů, vydejte se s akčními letenkami do Rio de Janeiro na palubě KLM či Air France! Specializované nabídky jsou určené pro našince ze západní části republiky a poté všem ostatním, pro které je výhodné letět do Brazílie z Prahy.

Tyto dva tarify směle konkurují předchozím vyprodaným tarifům levné letenky Rio de Janeiro od Iberia, které sice byly dostupné od 10 tisíc kč (nádměrný zájem cestovatelů si svými nevalnými kvalitami aerolinka přesto nezískala), jakožto i spoji z 11. prosince, které nám dovolovaly objednávat si zpáteční levné letenky do Ria z italského Milána za 13.799,- kč.

Pojďme si aktuální možnosti pro zaknihování levné letenky do Brazílie rozebrat do detailu. Zdánlivě levnější volbou se jeví letenky do Rio de Janeiro s odletem z německého Lipska na palubách KLM s cenou 14.220,- kč.

Nepatrně vyšší cenu mají zpáteční levné letenky do Rio de Janeiro z Prahy, ale opravdu jen nepatrně. Tyto letenky si teď objednáte za cenu 15.430,- kč včetně tax a poplatků. Vypravuje letecká společnost Air France.

Dostupnost akčních letů: Pro obě varianty máme připraveny akční kalendáře, které vám předkládáme jako na stříbrném podnose, takže levné letenky není potřeba vyhledávat. Letenky Rio de Janeiro z Lipska rezervujte na období od 5. březen až 8. duben 2014. Letenky do Rio de Janeiro z Prahy jsou k mání na období 12. březen až 5. červen 2014.

↔ Rio de Janeiro - Brazílie z Lipska 14.220,- kč rezervace

↔ Rio de Janeiro - Brazílie z Prahy 15.430,- kč rezervace

Ceny sražené až na dno! I takto by se dal charakterizovat multi-odletový tarif na v tuto dobu nejlevnější letenky do Brazílie z vod španělských aerolinek Iberia. Zaměřené jsou na lety ze čtyř německých letišť. Zaknihovávat je možné zpáteční levné letenky Rio de Janeiro z Mnichova, Frankfurtu, Berlína a Düsseldorfu za ceny od 10.317,- kč s poplatky!

Dostupnost: Letenky do Rio de Janeiro objednávejte levně na červnové termíny. Kalendáře připravujeme, zatím jako inspiraci berte příkladové levné letenky vyhledány na konkrétní datum, odkaz je na konci letenkového tipu. Zmíněné podmínky týkající se volných letenek se neliší u žádné z uvedených.

Informace k letu: U každé z vyhledáných variant levných letů do Rio de Janeiro vidíte individuální podmínky, které skýtají dvě mezipřistání a v některých případech pouze jedno. Klikněte na rezervační odkaz, vyberte si termín a hodinu letu a zkontrolujte i přestupy. Kromě Iberia tyto lety doplňuje v některých případech brazilská TAM Airlines.

Tip: Jste-li z Čech, nabídka na zpáteční levné letenky do Brazílie z Německa se zmíněnou cenou od 10.317,- kč je dostatečným lákadlem! Odlety jsou skutečně pestré. Oproti minulé akci navíc přinášejí o několik tisícovek levnější letenku. Nevadí-li vám jeden až dva přestupy, neváhejte!

Rio de Janeiro - Brazílie z Mnichova 10.317,- kč rezervace

Rio de Janeiro - Brazílie z Düsseldorfu 10.548,- kč rezervace

Rio de Janeiro - Brazílie z Berlína 11.749,- kč rezervace

Rio de Janeiro - Brazílie z Frankfurtu 11.864,- kč rezervace

Chcete zažít velký kulturní zážitek v Jižní Americe? Co takhle výlet za bezvadné peníze na jednu z nejočekávanějších akcí roku 2013! Jsou tady levné letenky do Rio de Janeiro v době, kdy se koná brazilský karneval 2014 v Riu na pláži Copacabana. Nabízí se zpáteční akční letenky za 13.799,- kč s taxami i poplatky. Odlety jsou z cenově dobře dostupného italského Milána a návraty do Prahy.

Dostupnost: Jen si připomeňme, že letošní karneval v Riu se bude konat v termínu od 1. až 4. března 2014. Naše levné letenky do Brazílie (Rio de Janeiro) přinášejí kalendář na období 6. února 2014 až do 12. května 2014, čili do něj spadá i zmíněné období. Více informací k volným letenkám do Ria najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky.

Info k lince: Akční lety Rio de Janeiro vypravuje letecká společnost Alitalia. Odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na Fiumicino Arpt, Řím, Itálie a příletem na letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie. Stejně i zpět, ovšem s příletem na Václav Havel Praha (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika.

Tip: Toto je jediná současná akce na letenky do Brazílie, výletníci do Jižní Ameriky by si měli termíny zaknihovat co nejdříve. Hlavní důvod je omezený počet termínů na nejatraktivnější termíny. Chcete s něčím poradit? Napište nám do diskusního fóra, nebo na facebook.

Zaletět si levně na brazilskou pláž Copacabana z Prahy aktuálně umožňuje letecká společnost patřící do top 10 nejbezpečnějších aerolinek za loňský rok, aerolinka British Airways. Je tu akce tohoto leteckého přepravce a tak si příjdou na své jihoameričtí výletníci. Uvádíme zpáteční levné letenky Rio de Janeiro s odletem z Prahy za 16.310,- kč včetně tax, poplatků a zpátečního letu.

Dostupnost: levné letenky do Brazílie z Prahy v podání British Airways zařazujeme mezi tipy poprvé a hned máte šanci zabookovat si nejlevnější letenky z kalendáře bez sáhodlouhého vyhledávání. To vše díky kalendáři znázorňující volné levné letenky připravené k okamžité rezervaci. Letenky do Rio de Janeiro jsou k dostání na vybrané termíny od 11. března do 21. července 2014.

Info k letu: Vypravuje British Airways s odlétem se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (cca 2 a půl hodiny) a příletem na letiště  Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie. Totéž vás čeká při cestě zpět.

Proč bookovat akční letenky do Brazílie od British Airways? Shrňme si nejdůležitější body pro rezervace letenky do Rio de Janeiro a ty jsou: příznivá cena, odlety - přílety z/do Prahy, jedno krátké mezipřistání a let s jednou s nebezpečnějších leteckých společností na světě. Chcete i přesto letět levněji, volte nyní např. akční let s KLM, viz odkaz níže.

Hurá do Brazílie! Na obzoru je další pecka od letecké společnosti KLM, která včerejším dnem spustila několik zajímavých tarifů na levné letenky nejen do Jižní Ameriky. Žhavý tip nás seznámí s aktuálním tarifem na zpáteční levné letenky Rio de Janeiro z Prahy za přitažlivou cenu 14.890,- kč včetně tax a poplatků, ba co víc, v ceně je i zpáteční let Rio de Janeiro - Praha!

Termíny: Pakliže vás zajímá období pro rezervaci levné letenky do Brazílie z Prahy, pak vězte, že je to rozmezí od 3. března 2014 do 27. dubna 2014. Bookujte nyní, zajistíte si tím levnou letenku do Rio de Janeiro na relativně slušný počet termínů. Nevyhledávejte letenky. Klikněte na rezervační odkaz vespod zprávy, budete si vybírat z online kalendáře.

Popis zlevněného tarifu do Brazílie z Prahy od KLM: Poletíte z letiště Praha Václav Havel (Arpt, Praha, Česká Republika) s kratším mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Přílet je na letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie. Zpáteční let je za stejných podmínek.

Tip: Minulý tip na zpáteční levné letenky Rio de Janeiro z Prahy stál 15.050,- kč, patřil aerolinkám Delta Airlines a datoval se k 30. září. Jelikož už patří do historie, současné levné lety do Brazílie od KLM při požadavku letu z Prahy nemají konkurenci. Neváhejte, pouze do vyprodání!

 - rezervace levné letenky Rio de Janeiro - Brazílie 14.890,- kč


Google+ RSS

Akční letenky

Praha Brusel 2.590,- kč
Praha Řím 2.590,- kč
Praha Atény 2.690,- kč
Praha Řím 2.890,- kč
Vídeň Řím 2.890,- kč
Praha Istanbul 3.490,- kč
Praha Istanbul 3.490,- kč
Mnichov Alžír 3.590,- kč
Praha Dubrovnik 3.990,- kč
Praha Bejrút 4.990,- kč
Vídeň Almaty 6.990,- kč
Vídeň Astana 6.990,- kč
Oslo New York 6.990,- kč
Praha Taškent 7.590,- kč
Praha Dubaj 7.770,- kč
Praha Bejrút 8.413,- kč
Barcelona Bangkok 8.990,- kč
Praha Baku 9.284,- kč
Berlín Chicago 9.290,- kč
Lucemburk Sao Paulo 9.390,- kč
Vídeň Bejrút 9.390,- kč
Praha New York 9.590,- kč
Vídeň Peking 9.790,- kč
Paříž Kuala Lumpur 9.990,- kč
Amsterdam Johannesburg 9.990,- kč
Praha Peking 10.290,- kč
Vídeň Bangkok 10.490,- kč
Milán Kuala Lumpur 10.990,- kč
Praha New York 10.990,- kč
Praha New York 10.990,- kč
Vídeň Bangkok 11.290,- kč
Praha Colombo 11.390,- kč
Praha Hongkong 11.690,- kč
Praha Hongkong 11.790,- kč
Praha Entebbe 11.890,- kč
Praha Dar Es Salaam 11.890,- kč
Bratislava Colombo 11.890,- kč
Praha New York 11.990,- kč
Praha Chongqing 12.290,- kč
Praha Peking 12.290,- kč
Vídeň New York 12.490,- kč
Praha Muscat 12.539,- kč
Praha New York 12.690,- kč
Mnichov Cozumel 12.690,- kč
Praha Bangkok 12.770,- kč
Vídeň Tokio 12.790,- kč
Praha New York 12.790,- kč
Praha New York 12.790,- kč
Praha Bangkok 12.790,- kč
Praha Peking 12.920,- kč
Praha Osaka 12.990,- kč
Praha Tokio 13.138,- kč
Praha Newark 13.170,- kč
Praha Kanton 13.400,- kč
Praha New York 13.490,- kč
Praha Okinawa 13.690,- kč
Praha Dillí 13.690,- kč
Praha Male 13.890,- kč
Praha Kuala Lumpur 15.086,- kč
Vídeň New York 15.190,- kč
Vídeň Cebu 15.590,- kč
Praha Džakarta 15.931,- kč
Praha Miami 15.990,- kč
Praha Melbourne 23.390,- kč
Praha Sydney 23.690,- kč

Letecké společnosti

Levné letenky

Co se rozumí pojmem levné letenky? Každý si představí něco jiného. V podstatě se jedná buď o akční letenky, to jsou letenky, na které je vyhlášená nějaká časově omezená akce. Tyto letenky bývají zpravidla s výběrem termínu z kalendáře a mají jednotnou cenu.

Pod označení "levné letenky" se můžou řadit také nízkonákladové letenky, tzv. lowcosty. Tyto letenky můžou, ale nemusí mít výběr letenky z akčního kalendáře. Jedná se o kratší spoje nemající mezipřistání.

Další levné letenky nemusí být ani akční, ani nízkonákladové. Zkrátka jde vždy o vychytání vhodného data a spoje. Pro obdobné datum může být letenka levnější o značnou částku.

Abychom vám usnadnily hledání nejlevnější letenky, vypisujeme denně aktualizované tipy na levné letenky do všemožných koutů světa. Nenajdete-li ideální volbu, nechte si let doporučit přímo na míru. Stačí nám napsat na facebook.