New York

ZNOVU V PRODEJI! United Airlines - USA - levné letenky New York na jaro, léto a zimu 9.990,- kč

ZNOVU V PRODEJI! United Airlines - USA - levné letenky New York na jaro, léto a zimu 9.990,- kč

Jedna z nejžádanějších akčních linek do USA je znovu v prodeji! Řeč je o levných letenkách do New Yorku s odletem z Budapešti od United Airlines. Poslední únorový den zveřejněný tip na uvedenou cestu Budapešť - New York a zpět za cenu 9.990,- kč i s poplatky se vyprodal ani ne za den a mnoho cestovatelů nestihlo zareagovat. Nyní máte druhou šanci.

TAP Air Portugal - USA - levné letenky New York z Prahy 10.990,-

TAP Air Portugal - USA - levné letenky New York z Prahy 10.990,- kč

Jakou nyní rezervovat letenku do New Yorku, když se nejlepší akce s odletem z Prahy od KLM i United Airlines už doprodaly? Vodítkem by mohl být nový akční tarif aerolinek TAP Air Portugal. Portugalský dopravce nyní vybízí k letu do Big Apple z Prahy za 10.990,- kč. Tyhle i jiné možnosti letu s cílem New York najdete v tomto článku. Nevynecháme ani informace o termínech.

TIP! United Airlines - USA - levné letenky New York z Prahy (zpáteční) 9.990,- kč

TIP! United Airlines - USA - levné letenky New York z Prahy (zpáteční) 9.990,- kč

Sotva co utichl humbuk kolem letenek do Big Apple z Prahy od KLM, nemeškala ani chvilku americká letecká společnost United Airlines a do 24 hodin vydává alternativu. Sice to nejsou letenky do New Yorku bez přestupu, ale za to jsou koncipovány na termíny v prosluněném létě. Cena je stejná, čili 9.990,- kč a odlety opět z letiště Praha. Níže více informací k termínům.

KLM - USA - levné letenky New York z Prahy (bez přestupu) a zpět 9.990,- kč

akce letenky New York - USA z Prahy za 9.990,- s KLM

Čekal někdo, že letenka do New Yorku z Prahy bez přestupu bude oproti minulému týdnu ještě levnější? Asi málokdo. Nestojí zatím ani tak další sleva aerolinek Delta, nýbrž úplně nový spoj do USA v akci od KLM. Využijte nabídky nizozemského leteckého přepravce na letenky z Prahy do New Yorku bez mežipřistání za úžasných 9.990,- kč, zpáteční linka je v ceně.

Delta - USA - levné letenky New York z Prahy a zpět (přímý let) 10.390,- kč

akce letenky New York z Prahy - přímý let - Spojené Státy Americké

Zaměřeno na New York! Zde moc není co rozebírat. Zatímco tip na letenky do New Yorku za 7.490,- kč (odlet z Milána, návrat do Londýna) z 19. ledna od Royal Maroc měl přednosti v myšlence "cesta je cíl", tarif americké Delty má jinou výhodu a ne jednu! Jakou? Odlet do New Yorku z Prahy, za cenu lehce přes deset tisíc a hlavně, bez mezipřistání.

Royal Air Maroc - USA - levné letenky New York (zpáteční) 7.490,- kč

akce letenky multicity letenky New York s odletem z Milána a zpět do Londýna 7.490,- kč

Zpestřete si výpravu za Atlantik prohlídkou italského Milána a anglického Londýna. Ideální podmínky pro takovou možnost nyní nastolila na akčním trhu málo vídaná letecká společnost Royal Air Maroc. Zpáteční letenky do New Yorku za cenu 7.490,- kč vč. poplatků si teď totiž zareuervujete při odletu z města Miláno a vracet se budete do oblíbeného Londýna.

TIP! Air Berlin - USA - levné letenky New York z Prahy (a zpět) 10.390,- kč

akce letenky New York z Prahy s Air Berlin za 10.390,- kč

Lednová nabídka na letenky do New Yorku z Prahy od společnosti Iberia za 10.590,- kč pokořena! Nejen kvalitnější služby, ale i lepší cenu má teď na trase Praha - New York a zpět německá aerolinka Air Berlin. Uvažujete-li nad cestou do spojených států, můžete využít služeb právě zmiňované letecké společnosti. Letenky New York v akci v této variantě vycházejí na 10.390,- kč.

Iberia - USA - levné letenky New York z Prahy (zpáteční) 10.590,- kč

akce letenky New York - USA z Prahy s Iberia

Podívat se do Big Apple za současně nejlepších cenových podmínek umožňuje španělská Iberia. Levné letenky do USA s tuzemska s tímto dopravcem se dají sehnat už za 10.590,- kč s taxami i poplatky. Jak? Využijte pobídky na zpáteční let z Prahy do New Yorku za cca deset a půl tisíc na křídlech Iberie, jakým teď nedisponuje žádná jiná aerolinka.

VÝPRODEJ! USA ⇆ levné letenky New York z Prahy (zpáteční - přímý let) 10.490,- kč

akce letenky New York - USA z Prahy - přímý let 10.490,- kč

Do popředí zájmu levného létání do USA se těsně před koncem roku prodrala americká Delta Airlines. Vytížený spoj z Prahy do New Yorku se rozhodla nabídnout v akci za 10.490,- kč, což je pádný argument k rezervaci letu, ale to není vše Prioritou je také přímý let Praha - New York. Z titulku už jste poznali, že jde o výprodej a to je jediná vada na kráse.

Air Canada ⇆ USA - levné letenky New York / Newark z Prahy (zpáteční) 11.190,- kč

akce letenky USA na trase Praha - New York - New Jersey - Praha

Projděte si hlavní turistické trháky na Manhattanu díky levné letence do New Yorku už za jedenáct tisíc, zpět do Prahy se budete vracet z New Jersey. Dobrodružný tarif kanadského leteckého dopravce Air Canada nabourává klasické spoje do New Yorku, kterých je relativně dostatek. 11.190,- kč vám stačí k letu Praha - New York / Newark (New Jersey) - Praha.

Sledujte nás na sociálních sítích

 

 Google+