New York

HIT! TAP Air Portugal - USA - levné letenky New York z Prahy (zpáteční) 9.490,- kč

HIT! TAP Air Portugal - USA - levné letenky New York z Prahy (zpáteční) 9.490,- kč

Letenka do USA z Česka pod deset tisíc korun už není jen snem! Situace se mění každým dnem. Kdo je aktuální vládce levných letů na trase Praha - New York a zpět? Není to United Airlines ani KLM. Všechny aktuálně strčila do kapsy portugalská letecká jednička TAP Air Portugal. Za Atlantik se s tímto dopravcem dostanete z Česka za parádních 9.490,- kč.

TIP! Iberia - USA - levné letenky New York (zpáteční) 8.990,- kč

TIP! Iberia - USA - levné letenky New York (zpáteční) 8.990,- kč

Za kolik se dá momentálně absolvovat let do New Yorku? Odpověď na tuto otázku se vám bude snažit osvětit tento článek. New York nebo taky Big Apple je na poli levných letenek jedním z nejvyhledávanějších měst. Teď nic vyhledávat nemusíte, stačí zareagovat na líbivý tarif akční letenky New York od španělské letecké společnosti Iberia za 8.990,- kč.

ZNOVU V PRODEJI! United Airlines - USA - levné letenky New York na jaro, léto a zimu 9.990,- kč

ZNOVU V PRODEJI! United Airlines - USA - levné letenky New York na jaro, léto a zimu 9.990,- kč

Jedna z nejžádanějších akčních linek do USA je znovu v prodeji! Řeč je o levných letenkách do New Yorku s odletem z Budapešti od United Airlines. Poslední únorový den zveřejněný tip na uvedenou cestu Budapešť - New York a zpět za cenu 9.990,- kč i s poplatky se vyprodal ani ne za den a mnoho cestovatelů nestihlo zareagovat. Nyní máte druhou šanci.

TAP Air Portugal - USA - levné letenky New York z Prahy 10.990,-

TAP Air Portugal - USA - levné letenky New York z Prahy 10.990,- kč

Jakou nyní rezervovat letenku do New Yorku, když se nejlepší akce s odletem z Prahy od KLM i United Airlines už doprodaly? Vodítkem by mohl být nový akční tarif aerolinek TAP Air Portugal. Portugalský dopravce nyní vybízí k letu do Big Apple z Prahy za 10.990,- kč. Tyhle i jiné možnosti letu s cílem New York najdete v tomto článku. Nevynecháme ani informace o termínech.

TIP! United Airlines - USA - levné letenky New York z Prahy (zpáteční) 9.990,- kč

TIP! United Airlines - USA - levné letenky New York z Prahy (zpáteční) 9.990,- kč

Sotva co utichl humbuk kolem letenek do Big Apple z Prahy od KLM, nemeškala ani chvilku americká letecká společnost United Airlines a do 24 hodin vydává alternativu. Sice to nejsou letenky do New Yorku bez přestupu, ale za to jsou koncipovány na termíny v prosluněném létě. Cena je stejná, čili 9.990,- kč a odlety opět z letiště Praha. Níže více informací k termínům.

KLM - USA - levné letenky New York z Prahy (bez přestupu) a zpět 9.990,- kč

akce letenky New York - USA z Prahy za 9.990,- s KLM

Čekal někdo, že letenka do New Yorku z Prahy bez přestupu bude oproti minulému týdnu ještě levnější? Asi málokdo. Nestojí zatím ani tak další sleva aerolinek Delta, nýbrž úplně nový spoj do USA v akci od KLM. Využijte nabídky nizozemského leteckého přepravce na letenky z Prahy do New Yorku bez mežipřistání za úžasných 9.990,- kč, zpáteční linka je v ceně.

Delta - USA - levné letenky New York z Prahy a zpět (přímý let) 10.390,- kč

akce letenky New York z Prahy - přímý let - Spojené Státy Americké

Zaměřeno na New York! Zde moc není co rozebírat. Zatímco tip na letenky do New Yorku za 7.490,- kč (odlet z Milána, návrat do Londýna) z 19. ledna od Royal Maroc měl přednosti v myšlence "cesta je cíl", tarif americké Delty má jinou výhodu a ne jednu! Jakou? Odlet do New Yorku z Prahy, za cenu lehce přes deset tisíc a hlavně, bez mezipřistání.

Royal Air Maroc - USA - levné letenky New York (zpáteční) 7.490,- kč

akce letenky multicity letenky New York s odletem z Milána a zpět do Londýna 7.490,- kč

Zpestřete si výpravu za Atlantik prohlídkou italského Milána a anglického Londýna. Ideální podmínky pro takovou možnost nyní nastolila na akčním trhu málo vídaná letecká společnost Royal Air Maroc. Zpáteční letenky do New Yorku za cenu 7.490,- kč vč. poplatků si teď totiž zareuervujete při odletu z města Miláno a vracet se budete do oblíbeného Londýna.

TIP! Air Berlin - USA - levné letenky New York z Prahy (a zpět) 10.390,- kč

akce letenky New York z Prahy s Air Berlin za 10.390,- kč

Lednová nabídka na letenky do New Yorku z Prahy od společnosti Iberia za 10.590,- kč pokořena! Nejen kvalitnější služby, ale i lepší cenu má teď na trase Praha - New York a zpět německá aerolinka Air Berlin. Uvažujete-li nad cestou do spojených států, můžete využít služeb právě zmiňované letecké společnosti. Letenky New York v akci v této variantě vycházejí na 10.390,- kč.

Iberia - USA - levné letenky New York z Prahy (zpáteční) 10.590,- kč

akce letenky New York - USA z Prahy s Iberia

Podívat se do Big Apple za současně nejlepších cenových podmínek umožňuje španělská Iberia. Levné letenky do USA s tuzemska s tímto dopravcem se dají sehnat už za 10.590,- kč s taxami i poplatky. Jak? Využijte pobídky na zpáteční let z Prahy do New Yorku za cca deset a půl tisíc na křídlech Iberie, jakým teď nedisponuje žádná jiná aerolinka.

Sledujte nás na sociálních sítích

 

 Google+