Mexiko

TIP! Lufthansa - Mexiko - levné letenky Mexico City (zpáteční) 7.663,- kč

TIP! Lufthansa - Mexiko - levné letenky Mexico City (zpáteční) 7.663,- kč

Tak to je bomba! Již tak dlouhodobě těžko sehnatelné levné letenky do Mexika jsou tu za cenu, která vám vykouzlí úsměv na tváři. Díky spolupráci německých aerolinek Lufthansa a kanadské Air Canada se na trhu vyskytl velmi zajímavý spoj s letenkami do Mexico City při odletu z letecky levně dostupného italského Milána za úžasnou cenu 7.663,- kč včetně poplatků.

Air Canada ⇆ Mexiko - levné letenky Cancun z Vídně (zpáteční) 9.590,- kč

akce letenky Cancun - Mexiko z Vídně

Sotva co jsme začli psát o zvýhodněných letenkách do Mexico City za 10.890,- kč vydává aerolinka ještě lepší nabídku! Snobské letovisko Cancun je nyní k dostání ve zpátečním spoji z letiště ve Vídni a to ještě o cca 13 stovek levnější než u letenek do Mexico City. Zpáteční akční letenky do Cancunu jsou nyní bezkonkurenční cenu 9.590,- kč, vše režíruje Air Canada.

Air Canada ⇆ Mexiko - levné letenky Mexico City z Vídně (zpáteční) 10.890,- kč

akce letenky Mexico City - Mexiko

Nejen za památkami do vysoko posazeného Mexico City! Jedno z největších měst na světě se nachází v nadmořské výšce 2240m nad mořem a nabízí subtropické vysokohorské klima. Díky dopravci Air Canada a jejich levným letenkám do Mexico City se tam dostane při odletu z Vídně i Čech. Zpáteční letenka do Mexika v režii kanadských aerolinií vychází jen na 10.890,- kč.

Aeromexico ⇆ Mexiko - levné letenky Cozumel, Tijuana, Cancun, Mexico City z Vídně (zpáteční) 12.695,- kč

akce letenky mexiko cozumel tijuana cancun mexico city

Jako na zavolanou je tu mexický trip! Ve světě levného létání nám méně známá aerolinka nachystala velmi příjemné překvapení. Zamířít si to můžeme díky levné letence hned do čtyř mexických letovisek, odlety z Vídně tomu jen nahrávají. Na pořadu dne je Tijuana, Cancun, Cozumel a Mexico City, zpáteční letenky do Mexika z Vídně jsou už za 12.594,- kč.

HIT! KLM ⇆ Mexiko - levné letenky Cancun a Mexico City (zpáteční) 7.690,- kč

akce letenky Mexiko - Cancun a Mexico City

Tak tohle vás posadí na zadek. Karibik letecky za pouhých 7.690,- kč! Exkluzivita a hit dne, to je nabídka společnosti KLM na extra levné letenky do Mexika při odletu z francouzského hlavního města. Lázeňské centrum a pobřežní město je nejčastějším cílem cestovatelů mířící do Mexika. Druhá varianta je za 8 tisíc a vede do metropole Mexico City.

Iberia ⇆ Mexiko - levné letenky Cancun (zpáteční) 10.990,- kč

akce letenky Cancun - Mexiko - AmerikaNebaví vás létat jen po Evropě? Dnešní článek má přesvědčit lidi že i vzdálená dovolená v jednom z oblíbených amerických letovisek nemusí být otázka x desítek tisíc tak jak nám to kompletně předkládají cestovky. Řešením je sehnat levnou letenku individálně a podobně postupovat i u ubytování. Dnes vás dostaneme letecky do Mexika!

KLM ⇆ Mexiko - levné letenky Cancun a Mexico City (zpáteční) 7.690,- kč

akce letenky Cancun a Mexico City - Mexiko***vyprodáno*** Chybný tarif nabízí po dobu než jej aerolinka opraví cenově velmi atraktivní spoj na zpáteční letenky do Mexika. KLM zpískala cenu a toho je potřeba využít! Zabookujte si levnou letenku do významného letoviska Cancun, popřípadě Mexico City. Obousměrná linka ze španělského Madridu díky chybě vychází na luxusních 7.690,- kč vč. poplatků.

American Airlines ⇆ Mexiko - levné letenky Cancun (zpáteční) 12.756,- kč

akce letenky Cancun - MexikoS křížkem po funuse, to je častý problém cestovatelů zajímajíc se o levnou letenku. Příkladem budiž červencové levné letenky do mexického Cancunu od British Airways. Poměrně dlouho byly platné, ale až po vyprodání jste se zajímaly nejvíc. Druhou šanci si ukořistit letenky do oblíbeného letoviska v Mexiku máme díky American Airlines, nepropásněte ji.

Air Canada ⇆ Mexiko - levné letenky Mexico City (a zpět) 10.807,- kč

Levné letenky do Karibiku jsou v plném proudu, jedna aerolinka se snaží předčít zase tu druhou a tak si pojďme ukázat další těžko odolatelnou pecku! Dopravce Air Canada si chce uhájit svou pozici na trhu s letenkami z Evropy do Mexika a tak uvolnil zajímavé ceny letenek do hlavního města Mexico City při odletech z holandského Amsterdamu.

British Airways ⇆ Mexiko - levné letenky Cancun z Prahy 13.290,- kč

Mexiko z Prahy? Po Americe se British Airways představuje v dalším atraktivním tarifu! Cancun - mnohými cestovateli recenzovaný jako turistický sen se teď dá podniknout letecky jako individuální výlet za super peníze. Pojďme se na akci podívat blíže. Zpáteční levné letenky Cancun při odletu z Prahy a návratu do Mnichova teď budou stát lákavých 13.290,- kč i včetně poplatků.

Cena je příznívá nejen z důvodu levných letenek do Cancunu z Prahy. Dalším faktorem je dostupnost volných termínů do Mexika na celou hlavní turistickou sezónu. Cestovní období, z něhož můžete nyní letenky rezervovat pokrývá datumy od 1. listopadu 2015 až do 29. dubna 2016. Konkrétní termíny najdete v kalendáři (klikněte na odkaz kalendář na konci tipu).

Žádné spaní na letišti! I když májí letenky do Mexika (Cancun) od British Airways dva přestupy, nemějte obavu, není to nic náročného. Odleťte z pražského letiště Václava Havla (PRG) s přestupem v Londýně a New Yorku (čekání 1 a 5 hodin) a příletem na Cancun Aeropuer... (CUN) Mexiko. Zpátky z Cancunu letíte opět přes Philadelphii a opět Londýn a finiš v Mnichově. Na tarifu se podílí také kromě British Airways také American Airlines a US Airways.

Mimojiné teď vypršely akční letenky Cancun (a také Mexico City) od stejného dopravce za necelých 11 tisíc. Letět se ošem muselo do Mexika z Norimberku nebo Mnichova. Po vyprodání je tato novinka s odletem z Česka jako jediná levnější varianta pro dopravu do Mexika z Česka a nepodlehněte mýtu, Cancun není předražený. Ubytování řešte až na místě (ušetříte nejvíc) nebo přes booking.com tam ale tolik neušetříte. Z Mnichova zpátky do ČR zvolte například vlakovou dopravu.

⇆ Cancun - Mexiko (z Prahy, zpět Mnichov) 13.290,- kč kalendář

Sledujte nás na sociálních sítích

 

 Google+