Island

VÝPRODEJ! Wizz Air - Island - levné letenky Reykjavík z Prahy (zpáteční) 4.048,- kč

VÝPRODEJ! Wizz Air - Island - levné letenky Reykjavík z Prahy (zpáteční) 4.048,- kč

Island - jedna z mála zemí málo dotčená zásahem člověka, to je cestovatelský hit o nejž stojí každý znalejší dobrodruh. Naproti tomu jde nyní maďarská nízkonákladovka Wizz Air. Již delší dobu zveřejněný kalendář nyní doznal příjemných slev, co se týká levných letenek do Reykjavíku na pokraji léta. Vhodná kombinace termínů nám zajistí letenku na Island už za 4.048,- kč.

TIP! Wizz Air - Island - levné letenky Reykjavík z Prahy (zpáteční) 3.678,- kč

TIP! Wizz Air - Island - levné letenky Reykjavík z Prahy (zpáteční) 3.678,- kč

Během krátké doby už potřetí píšeme o levné letence na Island s odletem z Prahy. Proč? Cena postupně klesá a to je důvod o tom dát vědět! Zatímco jste do Reykjavíku koupili letenky od Wizz Air v první vlně, zaplatili jste čtyři a půl tisíce. V polovině března to bylo nejlevněji za 3.948,- kč a nyní se cena postupně dostala v nejideálnější variantě až k částce 3.678,- kč s poplatky.

SLEVA! Wizz Air - Island - levné letenky Reykjavík z Prahy (zpáteční) 3.948,- kč

SLEVA! Wizz Air - Island - levné letenky Reykjavík z Prahy (zpáteční) 3.948,- kč

O tom, že Wizz Air začaly létat na Island z Prahy už víme asi měsíc. Nízkonákladové letenky do Reykjavíku se i přesto držely na vyšší cenové hladině. Dobrá zpráva je, že cena postupně klesá. Využijte toho! Nakouknutím do kalendáře se dopátráte k lowcost Praha - Reykjavík a zpět s cenou pod 4 tisíce. Nejlevnější kombinace dat mizí bleskově, pospíchejte.

HIT! Wizz Air - Island - levné letenky Reykjavík z Prahy (zpáteční) 4.518,- kč

akce letenky Island - Reykjavík - z Prahy s Wizz Air

Další nová lowcost linka vede na Island. Po dnešním tipu jak se letecky levně dostat do rozpáleného Tel Avivu se zaměříme na ledovou zemi. Levné letenky do Reykjavíku si po doprodání akce od ČSA opět můžeme zajistit s odletem z Prahy již od 4.518,- korun. Ostrovní stát v severním Atlantiku lze zdolat na křídlech nízkonákladovek Wizz Air. Níže info o dostupnosti.

České Aerolinie ⇆ Island - levné letenky Reykjavík z Prahy (zpáteční - bez přestupu) 6.290,- kč

akce letenky Island - Reykjavík z Prahy (bez přestupu) s ČSA

Nejlevnější letenka za všech okolností jako nejlepší volba? Ne! Ukažme si to kupříkladu na letenkách na Island od ČSA. Čím by si nás měli získat takové letenky na Island od českých aerolinií? Jsou to samozřejmě lety z Prahy do Reykjavíku bez přestupu, které nenabízí žádná jiná aerolinka. Nyní se tyto obousměrné lety na Island objevily v akci s cenou 6.290,- kč.

Wizz Air ⇆ Island - levné letenky Reykjavík (zpáteční) 3.538,- kč

akce letenky Island - Reykjavík z Katowic

Stále se rozšiřující okruh míst, odkud lze vycestovat za bezvadným výletem, nám dovoluje s minimálními náklady procestovat top destinace jako je nyní například Island. Vyrazte za polární září z dobře dostupných polských Katowic. Zpáteční nízkonákladová letenka do Reykjavíku od Wizz Airu se dá sehnat za této konstalace už za 3.538,- kč vč. poplatků.

Germania ⇆ Island - levné letenky Reykjavík (a zpět) na léto 5.815,- kč

akce letenky Reykjavík - IslandFascinující Nový Zéland opět k dispozici! Pakliže jste v březnu nekoupili letenky Reykjavík od WOW Air, pomocnou ruku při výběru levné letenky na Island podává německá Germania, jenž vytvořila leteckou alternativu. Vypravte se do Reykjavíku na Islandu ve zpáteční lince za 5.815,- kč z německých Brém.

WOW Air ⇆ Island - levné letenky Reykjavík (zpáteční) 3.998,- kč

akce letenky Island - ReykjavíkNejméně zalidněný evropský stát Island lákají poznat islandské aerolinky WOW Air. Leťte do Reykjavíku za skvostných 3.998,- kč dříve než se letenka vyprodá. Termínů je málo a ty obvykle rozeberou nadšení cestovatelé chtějíc se dostat levně na ostrov Island. Zpáteční letenka Rekyjavík za 4 tisíce je platná při odletu z Berlína!

Wizz Air ⇆ Island - levné letenky Reykjavík 4.302,- kč

akce letenky Reykjavík - IslandWizz Air opět úřaduje! Maďarská nízkonákladová letecká společnost spustila několik nových zajímavých spojů lákající i českou klientelu. Top peckou jsou nově levné letenky na Island z Budapešti. Už za 4.302,- kč se podíváte do hlavního města Reykjavíku, čímž trumfne i doposud hlavního dopravce na Island - německou Air Berlin.

Air Berlin ⇆ Island - levné letenky Reykjavík (zpáteční) 5.078,- kč

akce letenky Island - ReykjavikMalebný ostrov v severním Atlantiku na pokraji polárního kruhu láká nadšence z celého světa, přidáte se k nim? Tradičně na scénu vstupuje německá Air Berlin. Pro Čechy hodně oblíbené zpáteční letenky na Island z Berlína jsou nyní v akci k dostání za cenu 5.078,- kč. Cílem letu je samozřejmě letiště v Reykjavíku.

Sledujte nás na sociálních sítích

 

 Google+