Boston

TIP! TAP Air Portugal - USA - levné letenky Boston z Prahy 12.490,- kč

TIP! TAP Air Portugal - USA - levné letenky Boston z Prahy 12.490,- kč

Také portugalská letecká jednička nabízí atraktivní letenky do Spojených Států Amerických. V čem se liší? Nemíří ani tak na New York, Los Angeles, San Francisco, Chicago nebo Miami, jejím cílem je Boston. Zlevněné letenky do Bostonu s odletem z letiště v Praze od TAP Air Portugal vás nyní nebudou stát více, než 12.490,- kč a to i včetně zpátečního letu zpět do Prahy.

TIP! KLM - USA - levné letenky Boston (zpáteční) 7.990,- kč

akce letenky Boston - USA - KLM 7.990,- kč

Ještě stále plátné hitovky zaručující cestu do Kalifornie a na Floridu za cenu kolem 8 tisíc (více zde) nizozemský dopravce doplňuje podobně zajímavým letem na východní pobřeží USA. Velký ohlas vzbuzují levné letenky do Bostonu za parádních 7.990,- kč. Jedná se o zlevněnou linku s odletem z výborně a za pár korun dostupného německého Düsseldorfu.

Air Berlin ⇆ USA - levné letenky Boston z Vídně (zpáteční) 10.830,- kč

akce letenky Boston - USA (Spojené Státy Americké) z Vídně s Air Berlin

Perlu východního pobřeží Spojených Států Amerických lze levně navštívit s německou leteckou společností Air Berlin. Po alternativě letenek do Bostonu z Košic na křídlech kanadského přepravce Air Canada se vyplatí rezervovat letenky Boston ve variantě odletu z rakouského hlavního města Vídeň. Cena za zpáteční let do USA se tady dá stlačit na cenu 10.830,- kč.

TAP Air Portugal ⇆ USA - levné letenky Boston z Prahy (zpáteční) 11.030,- kč

akce letenky Boston - USA - z Prahy - TAPDoprodej letenek do USA u portugalské letecké společnosti TAP Air Portugal vyústil v cenově zajímavé řešení letecké dopravy z Česka za Atlantik. Významné americké město Boston v Massachusetts si ještě pár okamžiků objednáte v akčním tarifu letenky Praha - Boston a zpět za lákavých 11.030,- kč včetně tax a poplatků.

Icelandair ⇆ USA - levné letenky Washington, Boston, New York (a zpět) 10.490,- kč

akce letenky Washington - Spojené Státy AmerickéPodobně jako se islandské aerolinie Icelandair zaměřily na levné letenky do Kanady, vzaly si do merku i USA. Těšit se mohou příznivci levného cestování, kteří by chtěli výhodně do Bostonu, Washingtonu, nebo New Yorku. Ceny za zpáteční lety z Mnichova startují už na částce 10.490,- kč včetně poplatků. Po Minneapolis z Vídně od American Airlines je to další šance, jak letět levně do Spojených Států Amerických.

Iberia ⇆ USA - levné letenky Boston z Vídně (zpáteční) - také na léto 9.927,- kč

akce letenky Boston - Amerika (USA) - MassachusettsA zase ta Amerika! Tentokrát netypicky od španělské letecké jedničky, která si políčila na Boston a vytvořila tak adekvátní konkurenci akční letenkám od Alitalie za deset a půl tisíce s odletem z Düsseldorfu, o níž jsme vás informovali na konci ledna. Nyní ještě levněji a z blízké a dobře dostupné Vídně. Zpáteční letenka Boston na palubě Iberia stojí pouhých 9.927,- kč.

Alitalia ⇆ USA - levné letenky Boston (zpáteční) 10.590,- kč

akce letenky Boston - USAO nejlevnější letenky na východní pobřeží USA teď nápaditě svádí tuhé boje italská letecká společnost Alitalia a nizozemská KLM. Téměř totožné tarify s akčními letenkami do Bostonu s odletem z Düsseldorfu se jen nepatrně liší v ceně. Stihnete zareagovat? Cena za tyto zpáteční letenky do USA začíná už na částce 10.590,- kč.

WOW Air ⇆ USA - levné letenky Boston (zpáteční) 9.498,- kč

akce letenky Boston - USAAlternativní volbu levného cestování do amerického Bostonu nově nabízí islandské aerolinie WOW Air! Z německého Berlína se naskýtá možnost letět linku Berlín - Boston a zpět už za 9.498,- kč, což je po tipech na výhodné lety United Airlines z minulého týdne další pobídka jak letět do USA a zpět pod deset tisíc korun českých.

Alitalia ⇆ USA - Massachusetts a Nevada - levné letenky Boston a Las Vegas 11.280,- kč

Ve velké konkurenci zveřejněných levných letenek do USA se celkem úspěšně prosazuje i letecká společnost Alitalia. Italský dopravce disponuje zajímavými tarify do Nevady a Massachusetts. Leťte levně do Bostonu z maďarské Budapešti za 11.280,- kč a nebo bookujte letenky do Las Vegas za 12.760,- kč.

Sledujte nás na sociálních sítích

 

 Google+