Austrálie

TIP! Malaysia Airlines - Austrálie - levné letenky Adelaide, Darwin, Melbourne, Sydney a Perth 13.590,- kč

akce letenky Austrálie - Adelaide, Darwin, Perth, Melbourne a Sydney

Letenka do Austrálie na cenové hranici třináct a půl tisíce korun? Tohle není výmysl! Nevadí nám ani odlet z chorvatského Zagrebu. Vyjímečná příležitost zajistit si zpáteční letenku od 13.590,- kč se zrodila u letecké společnosti Malaysia Airlines. Dneska spuštěná akce umožňuje rezervaci levné letenky do australských měst Adelaide, Darwin, Melbourne, Sydney a Perthu.

Sichuan Airlines ⇆ Austrálie - levné letenky Melbourne z Prahy (zpáteční) 19.650,- kč

akce letenky Austrálie - Melbourne z Prahy 19.650,- kč ...Sisuchan Airlines

Rozšířit současnou chudší nabídku levných letenek do Austrálie se rozhodla čínská regionální aerolinka Sichuan Airlines. Potěšujícím faktem jsou zlevněné lety s odletem z Česka. Cílem je druhé největší australské město Melbourne. Zpáteční letenka Praha - Melbourne se dá stlačit pod hranici 20 tisíc, lety se dají objednávat už za cenu 19.650,- kč.

China Southern ⇆ Austrálie - levné letenky Melbourne, Perth, Sydney (zpáteční) 15.690,- kč

akce letenky Austrálie - Perth, Melbourne, Sydney

Současnou nadvládu levných letů k protinožcům potvrzuje čínská aerolinka China Southern Airlines. V pořádí již třetí tip s kým letět do Austrálie bude věnován právě tomuto dopravci. Proč? Odpověď je nasnadě. Aktuální zpáteční letenky Austrálie jsou s ní k dispozici už za 15.690,- kč. Vybrat si můžete cestu do Sydney, Melbourne nebo Perthu, odlétá se z nedaleké Budapešti.

China Southern ⇆ Austrálie - levné letenky Sydney (zpáteční) 14.390,- kč

akce letenky Sydney - Austrálie

První zářijový den jsme vás informovali o levných letech do Austrálie na palubě China Southern Airlines. Koupit jste si mohli zpáteční spoj do Perthu za cenu 16.390,- kč za předpokladu letu z Vídně. Po vyprodání stejný dopravce nasadil akční letenky do Sydney. Leťte z oblíbeného Říma a dáte rovněž za obousměrnou linku jen 14.390,- kč i s poplatky, což je oproti minulé akci úspora dalších dva tisíce korun!

China Southern ⇆ Austrálie - levné letenky Perth z Vídně (zpáteční) 16.390,- kč

akce letenky Perth - Austrálie (z Vídně)

Neutrácet příliš moc za cestu do Austrálie? Šáhněte po akci čínské letecké společnosti China Southern Airlines, dáte za levnou letenku do Perthu z Vídně jen 16.390,- kč i s poplatky. Akční let na izolovaný západ Austrálie přichází jako náhrada za složitejší tarif do Sydney a Melbourne ze Stockholmu za 12 tisíc. Čtvrté největší australské pobřežní město Perth je navíc o cca 5 tisíc levnější než poslední akce od Air Berlin z Prahy.

British Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Sydney, Melbourne (zpáteční) 11.990,- kč

akce letenky Austrálie - SydneyStihnete si objednat zpáteční letenku do Austrálie za revolučních 11.990,- kč z výhodně dostupného švédského Stockholmu? Chybný tarif British Airways s letenkami do Sydney bude co nevidět opraven, ovšem kdo stihne rezervovat termín, ušetří dost peněz. Vždyť Stockholm je v obousměrné akční lince teď dostupný z Vídně za necelé dva tisíce.

Air Berlin ⇆ Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne, Sydney, Brisbane z Prahy (a zpět) 21.348,- kč

akce letenky Austrálie - Melbourne, Perth, Sydney, BrisbanePoprvé v historii vám představujeme akční letenky do Austrálie od německých aerolinek Air Berlin. Letecká společnost specializující se v těchto dnech na levné letenky z Prahy míří i na kontinent Austrálie a Oceánie. Čtyři australská města Perth, Melbourne, Brisbane a Sydney ve zpátečním spoji z českého hlavního města  a zpět už za 21.348,- kč.

British Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Perth z Prahy (a zpět) - léto 18.122,- kč

akce letenky Perth - AustrálieZpáteční letenky do Austrálie z Česka pod dvacet? Zhruba tříměsíční čekání na takovou možnost ukončuje British Airways spojem akční letenky Perth z Melbourne a zpět za 18.122,- kč včetně tax a poplatků s PK. Opětovně spuštěný tarif sice nemíří také na Melbourne, Brisbane a Sydney avšak potěší i letenky do ekonomického ráje západní Austrálie.

Qatar Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Adelaide, Perth, Melbourne a Sydney (zpáteční) 16.390,- kč

akce letenky Austrálie - Perth, Adelaide, Sydney, MelbourneOprášený balíček s akčními letenkami do Austrálie od Qatar Airways dostává novou podobu. Aerolinka oživila dubnové zvýhodněné spoje do čtyř australských měst. Zaleťte si s kvalitním katarským dopravcem už za 16.390,- kč při odletu z polské Varšavy a nebo maďarské Budapešti a zkoukněte města jako Adelaide, Perth, Melbourne nebo Sydney.

British Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne, Brisbane, Sydney z Prahy (a zpět) od 18.375,- kč

akce letenky Austrálie - Perth, Melbourne, Brisbane, SydneyZaznamenali jste prosincové akční lety na opačnou stranu zeměkoule? Britský přepravce nám je servíroval od necelých dvaceti tisíc. Co se změnilo za necelý měsíc? Akční letenky od British Airways tu máme znovu a co je potěšitelné, jsou za ještě lepší cenu. 18.590,- kč i s poplatky je cena za zpáteční letenky do Austrálie z Prahy.

Sledujte nás na sociálních sítích

 

 Google+